Setkání o Vánocích

Setkání o Vánocích - Abby Clementsová | Jesuslecitona.org

... Duration: 41:23. Český rozhlas Dvojka 48,957 views Hledáte Setkání o Vánocích od Abby Clementsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Setkání o Vánocích - Abby Clementsová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 33 prodejen po celé ČR Objednávejte knihu Setkání o Vánocích v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Setkání o Vánocích Predaj skončil Laurie s Rachel jsou kamarádky už od dětství a tvořívaly nerozlučnou dvojku. Teď je jim třicet pět a jedna druhé nemůže být vzdálenější; elegantní single Laurie žije v Londýně a naplno se věnuje své kariéře v módním průmyslu ... Setkání o Vánocích - Abby Clements - Megaknihy.cz ... . Teď je jim třicet pět a jedna druhé nemůže být vzdálenější; elegantní single Laurie žije v Londýně a naplno se věnuje své kariéře v módním průmyslu; Rachel žije na první pohled idylický rodinný ... Setkání o Vánocích Autor: Clementsová, Abby Nakladatel: Argo EAN: 9788025712917 ISBN: 978-80-257-1291-7 Originál: Meet me Under the Mistletoe Překlad: Jeníková, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 14 × 21,8 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Setkání o V...

INFORMACE

AUTOR
Abby Clementsová
DIMENZE
8,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání o Vánocích.pdf

POPIS

Laurie s Rachel jsou kamarádky už od dětství a tvořívaly nerozlučnou dvojku. Teď je jim třicet pět a jedna druhé nemůže být vzdálenější; elegantní single Laurie žije v Londýně a naplno se věnuje své kariéře v módním průmyslu; Rachel žije na první pohled idylický rodinný život v Yorkshiru. Když však Rachelina tchýně potřebuje nečekaně podstoupit lékařské vyšetření v Londýně a Laurie po katastrofách v práci i v milostném životě touží po útěku, výměna adres vypadá jako to pravé ořechové. Křehká Rachel záhy čelí nástrahám velkoměsta a při tom se snaží udržet manželství a celou rodinu pohromadě; Laurie se zatím usilovně snaží spřátelit s nedůvěřivými venkovany – a zapomenout na muže, který se nejspíš rozhodl, že jí zlomí srdce.

Chcete si přečíst knihu?Setkání o Vánocích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abby Clementsová. Číst Setkání o Vánocích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY