Bez iluzí o světě kolem nás

Bez iluzí o světě kolem nás - Jiří Weigl | Jesuslecitona.org

...: 978-80-253-2356-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 17 × 24,2 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Institut Václava Klause ... . vydání) Náš stát, jeho vznik a zakotvení v Evropě a ve světě, jeho krize, traumata a osobnosti s nimi spojené a vedle toho naše ekonomická transformace, spory o Evropu i krize na Blízkém východě či ta... Náš stát, jeho vznik a zakotvení v Evropě a ve světě, jeho krize, traumata a osobnosti s nimi spojené a vedle toho naše ekonomická transformace, spory o Evropu i krize na Blízkém východě či ta nejnovější na Ukrajině, ... Jiří Weigl - Bez iluzí o světě kolem nás. Bez iluzí o světě kolem nás je soubor esejí a rozhovor ... Institut Václava Klause ... ... Jiří Weigl - Bez iluzí o světě kolem nás. Bez iluzí o světě kolem nás je soubor esejí a rozhovorů na politická a historická témata, která se nějakým způsobem týkají České republiky či Evropy. Jejím autorem je Jiří Weigl. Osobnost, která patřila a patří k nejbližším spolupracovníkům Václava Klause (Weigl působil jako jeho poradce a nyní je ředitelem ... Nakladatelství Fragment právě vydává knihu výkonného ředitele IVK Jiřího Weigla "Bez iluzí o světě kolem nás". Kniha ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Weigl
DIMENZE
12,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez iluzí o světě kolem nás.pdf

POPIS

Náš stát, jeho vznik a zakotvení v Evropě a ve světě, jeho krize, traumata a osobnosti s nimi spojené a vedle toho naše ekonomická transformace, spory o Evropu i krize na Blízkém východě či ta nejnovější na Ukrajině, to jsou dlouhodobé předměty zájmu autora, který jako vrcholný státní úředník získal s domácí i zahraniční politikou a ekonomickými problémy dlouholeté zkušenosti. Soubor textů k těmto tématům, které vznikly v období posledních patnácti let, odmítá módní politicky korektní komolení pojmů a manipulaci s událostmi a dějinami. Stojí za to se zamýšlet nad událostmi, které jsme prožili nebo prožíváme bez iluzí, připomenout si jak to bylo a je doopravdy, nebát se pojmenovat reálné zájmy, které vždy politikou i ekonomikou hýbou. O tom je tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Bez iluzí o světě kolem nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Weigl. Číst Bez iluzí o světě kolem nás Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY