Vnitřní cestopis

Vnitřní cestopis - Kateřina Piňosová | Jesuslecitona.org

...ior ani minor, které jsme navštívili v posledních dnech ... Peru 2019 za 14 dní - Cestujlevne.com ... . Zvenku je však tím úchvatnější - průčelí katedrály je bohatě zdobené, a to nejenom sochami, ale i malbami, které musely vznikat velmi ... Elektronický průvodce Ostrovem Korfu - cestopis 2006 - Agios Georgios Den čtvrtý - neděle - Kerkyra Nedělní ráno je obloha jako vymetená. Slunko mne šimrá svými hřejivými paprsky jako by chtělo říci: "Tak už vylez, je krásný den a ty ještě strašíš v posteli." Moc se přemlouvat nenechám a seběhnu dolů na […] N ... ASK VÍTEK 19 MINIMALISMUS, XANAX, BRAZÍLIE - YouTube ... ." Moc se přemlouvat nenechám a seběhnu dolů na […] Návštěva kamaráda ve Skotsku v červnu 2011 nás celkově ..... Tento cestopis zahrnuje všeobecné informace o Skotsku, jídlo apod. Informace jsou poskládané z různých zdrojů, ale jsou alespoň na jednom místě. Vnitřní deník/Inner Journal, Galerie Emila Juliše, Černčice u Loun, CR, 2012. Portréty/Portraits, Litom ěř ická alchymická parfumerie Rafaella, Litom ěř ice, CR, 2013 Vnitřní cestopis, Era sv ě t gallery, Prague, 2015. Úvod sekce Cestování Země + Vložit cestopis Nápověda ... Stmívá se, obloha je bez mráčku a tak (kvůli komárům) stavím jen vnitřní část stanu bez tropika. Ukrajina. Ranní přejezd na Ukrajinu je bez komplikací, po chvíli jízdy na místní okresce přijíždím na zdejší hlavní tah M15. U benzinky (litr B95 za asi 23,50 ... 1.8.2015: ráno se probouzíme do chladného rána, venku musí být kolem 10°C. Okolní hory, které vystupuji z jezera, jsou zahalené do mraků. Děláme si instantní polévku a čekáme, zda se mraky rozplynou, abychom mohli nafotit jezero a hory. To se nám podaří až kolem 9. hodiny, potom jedeme k vodopádu Savila. Vodopád se nachází asi 4 km od kempu a platí se tam vstupné 2 ... Sonetům krymským, český básnický cestopis sedmdesátých let tohoto století využívá podněty básnického cestopisu meziválečné avantgardy apod.), ale který má také vyhraněné rysy vnitřní. Je především určován svou tematikou: je totiž cyklem básní vymezených specifickým okruhem...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Piňosová
DIMENZE
8,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitřní cestopis.pdf

POPIS

Text Vnitřní cestopis má formu deníkových zápisů prostřídaných básněmi, barvitými sny, knižními citacemi a dalšími texty. Obsahuje zejména postřehy a dojmy z autorčina pobytu v Mexiku, které ilustruje bohatý repertoár jejích vlastních kreseb. Autorčina imaginace se zde snoubí s velkou empatií a zájmem o prostředí, což spolu vytváří mnohadimen­zionální textovou a obrazovou koláž. Přiblížení základního kulturního střetu se tak prolíná s indiánskými legendami o zvířatech a lidech ztvárněných v lidovém umění či popisem léčebných účinků různých rostlin.

Chcete si přečíst knihu?Vnitřní cestopis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Piňosová. Číst Vnitřní cestopis Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY