Malý princ a Gehomova planeta

Malý princ a Gehomova planeta - Antoine de Saint-Exupéry | Jesuslecitona.org

...itě chodit, aby nepřepadli do vzduchoprázdna ... Malý princ a Gehomova planeta - Knihy.cz ... . Otáčení planety způsobuje důmyslný stroj, který sestavil geometr Gehom. Ten však zmizel kdesi v podzemí, a nikdo neví, kde stroj je, takže ho ani nikdo nemůže zastavit. Ještě že je tady Malý princ s ... Kniha: Malý princ a Gehomova planeta - Antoine de Saint-Exupéry. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prod ... Comics Blog: #801: Malý princ a Gehomova planeta - 80 % ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Malý princ a Gehomova planeta iba za 8,70 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Malý princ a Gehomova planeta. Celkové hodnocení ... Anotace. Gehomova planeta je tak trochu zvláštní - totiž hranatá. Neustále se otáčí kolem své osy, takže lidé musí nepřetržitě chodit, aby nepřepadli do vzduchoprázdna. Otáčení planety způsobuje důmyslný stroj, který sestavil geometr Gehom. ... Malý princ [1] Než se začteme do komiksového příběhu, nabízí nám kniha charakteristiku Malého prince, jeho kouzelného obleku a zápisníku, Lišky, Hada a černých myšlenek. Asi si říkáte, co je to ta Gehomova planeta a kdo je vlastně Gehom. Gehomova planeta je zvláštní tím, že má tvar krychle a neustále se otáčí. Malý princ a Gehomova planeta Mladá fronta Komiks můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 159 Kč s rychlým doručením. Mladá fronta Malý princ a Gehomova planeta Komiks Kniha Malý princ a Gehomova planeta:Gehomova planeta je tak trochu zvláštní - totiž hranatá. Malý princ a Gehomova planeta Autor: Saint-Exupéry, Antoine de Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020426062 ISBN: 978-80-204-2606-2 Originál: Le Petit Prince: La planete de Géhom Překlad: Sysalová, Veronika Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 21,5 × 29 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Malý princ s Liškou brázdili vesmírem křížem krážem a pomáhali obyvatelům jiných planet v boji se zlým Hadem. Nyní se ocitá v nebezpečí samotná planeta Malého prince B612, ale zejména její obyvatelka, princova milovaná přítelkyně Růže. Malý princ a Gehomova planeta. 199 Kč ... Malý princ a Gargandova planeta Autor: Saint-Exupéry, Antoine de Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020426055 ISBN: 978-80-204-2605-5 Překlad: Sysalová, Veronika Popis: 1× kniha, vázaná, 50 stran, česky Rozměry: 21,5 × 29 cm Malý princ a Gehomova planeta. Autor: Antoine de Saint-Exupéry Vydavateľstvo: Mladá fronta 2014 EAN: 9788020426062 Gehomova ...

INFORMACE

AUTOR
Antoine de Saint-Exupéry
DIMENZE
12,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý princ a Gehomova planeta.pdf

POPIS

Gehomova planeta je tak trochu zvláštní – totiž hranatá. Neustále se otáčí kolem své osy, takže lidé musí nepřetržitě chodit, aby nepřepadli do vzduchoprázdna. Otáčení planety způsobuje důmyslný stroj, který sestavil geometr Gehom. Ten však zmizel kdesi v podzemí, a nikdo neví, kde stroj je, takže ho ani nikdo nemůže zastavit. Ještě že je tady Malý princ s Liškou, kteří zase všechno uvedou do pořádku.

Chcete si přečíst knihu?Malý princ a Gehomova planeta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antoine de Saint-Exupéry. Číst Malý princ a Gehomova planeta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY