Dolomity - Brenta - Jezero Garda: Nejkrásnější zajištěné cesty mezi Sextenem a Rivou

Dolomity - Brenta - Jezero Garda: Nejkrásnější zajištěné cesty mezi Sextenem a Rivou - Mark Zahel | Jesuslecitona.org

...rán: 239 Mäkká väzba Rozmery: 0.00 x 0 ... Kniha: Dolomity / Brenta, jezero Garda (Mark Zahel) | Martinus ... .00 cm: Nákupné podmienky: Pozrite ďalšie v ... Dolomity - Brenta - Jezero Garda. Nejkrásnější zajištěné cesty mezi Sextenem a Rivou - Mark Zahel . Průvodce nabízí 80 turistických tras různých stupňů obtížnosti v oblasti Dolomit mezi Sextenem a Rivou. Součástí publikace je přírodní charakteristika Dolomit a pokyny pro turistiku v této oblasti. Brožura z edice Turistický průvodce R ... Dolomity - zajištěné cesty, Brenta - jezero Garda ... ... . Brožura z edice Turistický průvodce Rother: Dolomity - Brenta, jezero Garda nabízí 80 turistických tras různých stupňů obtížnosti v oblasti Dolomit mezi Sextenem a Rivou. Jde o pohodlnou horskou turistiku, ale i náročné vrcholové túry se zajištěnými cestami a lehkými lezeckými úseky, vše s přesným popisem cesty ... Dolomity, Brenta a jezero Garda - zajištěné cesty. Dolomity, Brenta a jezero Garda - zajištěné cesty ... Průvodce nabízí 80 zajištěných cest (ferrat) různých stupňů obtížnosti v oblasti Dolomit mezi Sextenem a Rivou. Jde o pohodlnou horskou turistiku,ale i náročné vrcholové túry se zajištěnými cestami a lehkými ... Průvodce nabízí 80 turistických tras různých stupňů obtížnosti v oblasti Dolomit mezi Sextenem a Rivou. Jde o pohodlnou horskou turistiku,ale i náročné vrcholové túry se zajištěnými cestami a lehkými lezeckými úseky, vše s přesným p...

INFORMACE

AUTOR
Mark Zahel
DIMENZE
11,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Dolomity - Brenta - Jezero Garda: Nejkrásnější zajištěné cesty mezi Sextenem a Rivou.pdf

POPIS

Průvodce nabízí 80 turistických tras různých stupňů obtížnosti v oblasti Dolomit mezi Sextenem a Rivou. Jde o pohodlnou horskou turistiku,ale i náročné vrcholové túry se zajištěnými cestami a lehkými lezeckými úseky, vše s přesným popisem cesty, výškovým profilem,časovým rozvrhem a mapkou v měřítku 1 : 25 000 / 1 : 50 00 / 1 : 125 000tis.. Součástí publikace je přírodní charakteristika Dolomit a pokyny pro turistiku v této oblasti. Průvodce je doplněn množstvím barevných fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Dolomity - Brenta - Jezero Garda: Nejkrásnější zajištěné cesty mezi Sextenem a Rivou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Zahel. Číst Dolomity - Brenta - Jezero Garda: Nejkrásnější zajištěné cesty mezi Sextenem a Rivou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY