Antifragilita - Jak těžit z nejistoty

Antifragilita - Jak těžit z nejistoty - Nassim Nicholas Taleb | Jesuslecitona.org

...as Taleb: Antifragilita - Jak těžit z nejistoty • Autor: Paseka ... Recenze: Antifragilita - Jak těžit z nahodilosti ... ... . V prvotině Zrádná nahodilost bojoval proti lidem, kteří si nechtějí připustit, že v současnosti má náhoda daleko větší roli, než je jí připisována. Hledáte Antifragilita - Jak těžit z nejistoty od Nassim Nicholas Taleb? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Antifragilita - Jak těžit z nejistoty - Nassim Nicholas Taleb. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provo ... Antifragilita - Wikipedie ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Antifragilita Jak těžit z nejistoty Nassim Nicholas Taleb, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Antifragilita Jak těžit z nejistoty Nassim Nicholas Taleb. Antifragilita - Jak těžit z nejistoty. ... Nejnovější kniha Nassima Nicholase Taleba klade, jak je u autora zvykem, řadu provokativních otázek, především ale opět dochází k závěrům, které mohou bez nadsázky změ...

INFORMACE

AUTOR
Nassim Nicholas Taleb
DIMENZE
8,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Antifragilita - Jak těžit z nejistoty.pdf

POPIS

Proč je městský stát lepší než stát národní? Proč mít připravenu výpověď ještě předtím, než nastoupíte na nové místo? A proč znamenalo ztroskotání Titaniku spíše záchranu než ztrátu lidských životů? Nejnovější kniha Nassima Nicholase Taleba klade, jak je u autora zvykem, řadu provokativních otázek, především ale opět dochází k závěrům, které mohou bez nadsázky změnit náš život. Základní myšlenky svých předešlých knih Černá labuť a Zrádná nahodilost - tedy především to, jak podstatnou roli hrají v našem životě nepředvídatelné události, nahodilost a štěstí - Taleb dále rozvíjí poukazem na potenciálně pozitivní roli nejistoty, chaosu a volatility, jevů, jichž se instinktivně spíše obáváme. Paradoxně právě z nich můžeme podle autora těžit a dosáhnout obecné odolnosti - tak jako pevnost našich kostí vzrůstá tehdy, jsou-li namáhány. Dokážeme-li to, budeme schopni dosáhnout úspěchu i v dnešním nejistém a překotně se měnícím světě.

Chcete si přečíst knihu?Antifragilita - Jak těžit z nejistoty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nassim Nicholas Taleb. Číst Antifragilita - Jak těžit z nejistoty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY