Simpsonovi: Rodinná historie: Oslava oblíbené televizní rodiny

Simpsonovi: Rodinná historie: Oslava oblíbené televizní rodiny - Matt Groening, | Jesuslecitona.org

...Groening; ... Kniha Simpsonovi: Rodinná historie odhaluje dvacet pět let fakt a vtipů a uvádí je v dříve nevídané chronologické podobě ... V Praze dnes představili knihu Simpsonovi: Rodinná historie ... . Cestujte v čase s Mattem Groeningem, jenž nadzvedne oponu a odhalí vám události, které proměnily jednu obyčejnou rodinku v popkulturní fenomén. ... V pražském Paláci knih Luxor ve čtvrtek seriáloví dabéři představili knihu Simpsonovi: Rodinná historie s podtitulem Oslava oblíbené televizní rodiny. Středa 6. května 2020 svátek má Radoslav 14 °C Předplatné LN. dnes 14 °C / 1 °C zítra 18 °C / 3 ... V pražském Paláci knih Luxor ... V Praze dnes představili knihu Simpsonovi: Rodinná historie ... . Středa 6. května 2020 svátek má Radoslav 14 °C Předplatné LN. dnes 14 °C / 1 °C zítra 18 °C / 3 ... V pražském Paláci knih Luxor dnes seriáloví dabéři představili knihu Simpsonovi: Rodinná historie s podtitulem Oslava oblíbené televizní rodiny. Křtu knihy z nakladatelství Jota a následné autogramiády se za velkého zájmu veřejnosti zúčastnili dabéři postav z amerického animovaného seriálu Simpsonovi Vlastimil Zavřel (Homer), Jiří Lábus (Marge) a Helena ... Oslava oblíbené televizní rodiny . Matt Groening; ... Kniha Simpsonovi: Rodinná historie odhaluje dvacet pět let fakt a vtipů a uvádí je v dříve nevídané chronologické podobě. Cestujte v čase s Mattem Groeningem, jenž nadzvedne oponu a odhalí vám události, které proměnily jednu obyčejnou rodinku v popkulturní fenomén. ... Simpsonovi : rodinná historie : oslava oblíbené televizní rodiny Autor: od Matta Groeninga ; [přeložila Věra Petrášová] Vydavatelství: Brno : Jota Rok vydání: 2014 Počet stran: 304 Počet fotografií: 0 Stručný obsah: -- Název originálu: Simpsons family history.ISBN: 978-80-7462-697-5 (váz.) Kniha Simpsonovi: Rodinná hist...

INFORMACE

AUTOR
Matt Groening,
DIMENZE
9,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Simpsonovi: Rodinná historie: Oslava oblíbené televizní rodiny.pdf

POPIS

Takže vy si myslíte, že znáte Simpsonovy? Ne tak docela! Kniha Simpsonovi: Rodinná historie odhaluje dvacet pět let fakt a vtipů a uvádí je v dříve nevídané chronologické podobě. Cestujte v čase s Mattem Groeningem, jenž nadzvedne oponu a odhalí vám události, které proměnily jednu obyčejnou rodinku v popkulturní fenomén. Každá rodinná historie má svůj začátek… takže kde jinde začít? Od prvního piva k první spálené podprsence, od první diskusní soutěže k první schůzce, od maturitního plesu k nedobytnému hradu, od nenechavých rukou k plánům na manželství, od „Dítěte na palubě“ k „Dítěti se zkaženým dechem“ – vše konečně v jediné knížce příjemného formátu. Nostalgické vyprávění, barevné koláže, směsice vzpomínek, pohledy zpět i vpřed, vše, co provázelo zrod naší oblíbené rodiny Simpsonových. Objemná kniha je naditá obrázky a zaplňuje všechna bílá místa, o kterých jste neměli ani tušení, a tím dává historii rodiny Simpsonových celistvou podobu.

Chcete si přečíst knihu?Simpsonovi: Rodinná historie: Oslava oblíbené televizní rodiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Groening,. Číst Simpsonovi: Rodinná historie: Oslava oblíbené televizní rodiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY