Síla nevyřčených slov

Síla nevyřčených slov - Cyril Drahý | Jesuslecitona.org

...ích. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... kniha - Síla nevyřčených slov ... ... Síla nevyřčených slov - Cyril Drahý . Přirozeným jazykem jsme všichni už jednou mluvili. Proč zapomínáme mluvit přirozeně a schováváme se za slova? Slova mají jen takový význam, jaký jim dáme, a samotný jazyk se neustále vyvíjí. Autor: Drahý, Cyril Názov: Síla nevyřčených slov Vydavateľ: [Kladno] : Cyril Drahý, 2014 ISBN: 978-80-260-6952-2 Signatúra: spk324167 Názov: Slovakia and Croatia. Vol I, [Historical parallels and connections (until 1780 ... Síla nevyřčených slov - Cyril Drahý | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Vol I, [Historical parallels and connections (until 1780) Vydavateľ: Bratislava : Department of Slovak History at the Faculty of Philosophy of Comenius University, 2013 ... Slovník beze slov. ... Co říkají děti, než se naučí mluvit. Paul C. Holinger Kalia Doner. Externí sklad. Více » 186 Kč. Síla nevyřčených slov. Nonverbální komunikace, neboli komunikace beze slov byla základním kamenem dorozumívání mezi lidmi po staletí. Jejímu hlubšímu studiu se začal věnovat v 19. století Charles Darwin, v této době Darwin zkoumal neverbální komunikaci jak u lidí, tak u zvířat. Music video by Team performing Slovnik cudzich snov. (C) 2006 Universal Music s.r.o. Síla svalů nestačí, když nemá oporu v kostech. Oblečeni do paragrafů, chráněni zákony, pobíháme. po papírových mostech a pod nohama nám hoří matka Země. ... studu a nevyřčených slov, odpustila mnoha lidem a začala jsem se cítit o mnoho lépe. Vrátila se mi radost do života, začala jsem věci vnímat a řešit jinak ... Síla nevyřčených slov 2014; Žánry autora. Osobní rozvoj a styl Literatura naučn ... Tepperwein, Kurt, 1932-Intuice : tajuplná síla : jak vnímáme svůj vnitřní hlas a uskutečňujeme své sny / Kurt Tepperwein, Felix Aeschbacher ; [z německého originálu ... přeložil Miroslav Hubáček]. -- Vyd. 1. Síla nevyřčených slov / [Cyril Drahý]. Praha : Cyril Drahý, 2014. ISBN 978-80-260-6952-2 Jandourek, Jan, Průvodce šílené socioložky po vlastním osudu / Jan Jandourek. Praha : Portál, 2014. ISBN 978-80-262-0723-8 Multilevel ......

INFORMACE

AUTOR
Cyril Drahý
DIMENZE
3,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla nevyřčených slov.pdf

POPIS

Přirozeným jazykem jsme všichni už jednou mluvili. Proč zapomínáme mluvit přirozeně a schováváme se za slova? Slova mají jen takový význam, jaký jim dáme, a samotný jazyk se neustále vyvíjí. Tak proč si tedy vůbec myslíme, že jedno slovo bude vždy znamenat to samé? Záleží na tom, kdo ho řekne, kdy ho řekne a v jakém prostředí, historickém období, v jaké konkrétní situaci a nepochybně také komu. Jazyk je nástroj a řeč pak jeho interpretací. Je to však nástroj, který mnohdy nevíme, jaké má účinky. Ty se totiž dynamicky mění. Ten, kdo umí jazyk obratně používat, dokáže téměř vše. Celý tento nástroj však stojí na základech, které jsme nevytvořili svým rozumem jako lidé. Už jako malý plod v matčině lůně každý z nás komunikoval se svou matkou a s okolním světem. Kniha, kterou právě držíš v ruce, pojednává právě o tomto jazyku, který používáme přirozeně. Je to řeč beze slov – řeč, kterou mluví každý z nás i když mlčí. Kniha pojednává o přirozeném vývoji mluvené řeči, gestikulaci, významu písma jako záznamu mluvené řeči i o interpretaci písma digitálními technologiemi. Pojednává o ubývání přirozené řeči, z toho vzešlého neporozumění mezi lidmi při nevhodně zvolených komunikačních kanálech a návratu k přirozené řeči jako k našemu základu komunikace.

Chcete si přečíst knihu?Síla nevyřčených slov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cyril Drahý. Číst Síla nevyřčených slov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY