Počítačoví piráti: Klub Tygrů

Počítačoví piráti: Klub Tygrů - Thomas C. Brezina | Jesuslecitona.org

...ou hrozbu? Všechny informace o produktu Kniha Klub Tygrů - Počítačoví piráti - Thomas Conrad Brezina, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Klub Tygrů - Počítačoví piráti - Thomas Conrad Brezina ... Případ pro Tebe a Klub Tygrů / Prípad pre Teba a Tigrí tím ... ... . Nabídky na Klub tygrů počítačoví piráti brezina thomas c. z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Klub tygrů počítačoví piráti brezina thomas c..Informace, hodnocení a komentáře k Klub tygrů počítačoví piráti brezina thomas c. Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop ... Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez s ... Klub Tygrů Počítačoví piráti - Thomas C. Brezina — Kniha.cz ... ..Informace, hodnocení a komentáře k Klub tygrů počítačoví piráti brezina thomas c. Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop ... Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat, a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj plán uskuteční. Když je napaden počítač v klubovně Klubu Tygrů a další Klub Tygrů - Počítačoví piráti 4.5. 6 recenzí ; Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat, a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj plán uskuteční. Když je napaden počítač v klubovně Klubu Tygrů a další ... Klub Tygrů Počítačoví piráti. Thomas C. Brezina. Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat a dokonce jeho zničením. Klub Tygrů - Počítačoví piráti - Brezina, Thomas ; Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj ... A protože u restaurace je velká socha tygra, tajné doupě nese název Klub Tygrů. Příběh začíná, když Biggi dostane dopis od svého strýčka z Anglie, dr. Markera, aby ona i se svými kamarády přijeli k němu na zámek. Ze začátku se do Anglie nikomu nechce, ale při důkladnějším čtení dopisu zjistí, že je v něm šifra ... Název: Klub Tygrů 21 - Počítačoví piráti. Autor: Thomas Brezina. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-253-2221-5. EAN: 9788025322215. Objednací kód: NA245093 PEDAGOGIKA Pre deti Klub Tygrů - Počítačoví piráti. Klub Tygrů - Počítačoví piráti. Brezina Thomas. Fragment , 2019 . Bežná cena: 6,99 € Naša cena: 5,94 € (ušetríte: 15%) Študenti: 5,94 € (ušetríte: 15% ... Klub Tygrů Počítač...

INFORMACE

AUTOR
Thomas C. Brezina
DIMENZE
4,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Počítačoví piráti: Klub Tygrů.pdf

POPIS

Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj plán uskuteční. Když je napaden počítač v klubovně Klubu Tygrů a dokonce další přístroje v okolí, začne být všem jasné, že na internetu řádí počítačoví piráti. Je možné, že je do případu namočen matikář ze školy? Podaří se našim kamarádům zastavit nebezpečnou hrozbu?Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Chcete si přečíst knihu?Počítačoví piráti: Klub Tygrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas C. Brezina. Číst Počítačoví piráti: Klub Tygrů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY