Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší

Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší - Jan Drda | Jesuslecitona.org

... Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší Jan Drda Nakladatel: No Limits 2014 Úvod Knihy Knihy pro děti Pro školáky Pohádky pro školáky Hastrmani - Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší ... EOF ... ... EOF ... Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší Jan Drda Nakladatel: No Limits 2014 Úvod Knihy Knihy pro děti Pro školáky Pohádky pro školáky Hastrmani - Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší. Hastrmani - Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší ... a tak ta jejich „mokrosuchá" láska ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Drda
DIMENZE
7,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší.pdf

POPIS

Dnes už klasická pohádková kniha Jana Drdy vypráví zábavný, poutavý a láskyplný příběh vodníka Toníčka a jeho lásky k pohledné „suchozemské“ Andulce, jejíž otec však jejich lásce nepřeje, a tak dceru pošle sloužit do Prahy. Andulka se ani nestačí s Toníčkem rozloučit, takže chudák kluk vodnická netuší, kam se to jeho děvče podělo. To mu však nemůže zabránit vydat se na dobrodružnou pouť po českých řekách, rybnících a kašnách, aby tu svou Andulku za pomoci všech českých vodníků našel. Což se mu nakonec podaří, a tak ta jejich „mokrosuchá“ láska dojde šťastného konce. Kniha je doprovozena zcela novými ilustracemi renomované výtvarnice Evy Sýkorové-Pekárkové.

Chcete si přečíst knihu?Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Drda. Číst Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY