Gurmánská živá strava

Gurmánská živá strava - Andreas Wegener, | Jesuslecitona.org

...ava pomohla k plnohodnotnějšímu a zdravějšímu životu nám, pomohla našim přátelům, rodinám a známým a jsme přesvědčeni, že oni nejsou ti poslední, kterým se díky novému životnímu stylu změnil život k lepšímu ... Gurmanska ziva strava MAIN | Živá strava ... ." ... Gurmánská živá strava. Wegenerovi Růžena a Andreas. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Růžena Wegenerová: Gurmánská živá strava - 150 receptů Cena 449 Kč Detail Již pátý titul v edici živé stravy nakladatelství IFP Publishing přináší tentokrát nový typ receptů - ... GURMÁNSKÁ ŽIVÁ STRAVA by IFP PUBLISHING - Issuu ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Růžena Wegenerová: Gurmánská živá strava - 150 receptů Cena 449 Kč Detail Již pátý titul v edici živé stravy nakladatelství IFP Publishing přináší tentokrát nový typ receptů - a to recepty gurmánské. Kniha '„Syrová strava pomohla k plnohodnotnějšímu a zdravějšímu životu nám, pomohla našim přátelům, rodinám a známým a jsme přesvědčeni, že oni nejsou ti poslední, kterým se díky novému životnímu stylu změnil život k lepšímu. " Již pátý titul v edici živé stravy nakladatelství IFP Publishing přináší tentokrát nový typ receptů - a to recepty ... Gurmánská živá strava 155 receptů Růženy a Andrease kuchařka. Andreas Wegener, Růžena Wegener. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: IFP Publishing: edice: Raw food: rok vydání: 2014: stran: 226: rozměry: 26 cm: ISBN: 978-80-87383-32-2 (brož ... Záměrem knihy „Gurmánská živá strava" je poskytnout širokou paletu receptů, aby si každý mohl vyzkoušet a otestovat chutnost a rafinovanost živé stravy v běžném životě.V knize najdete recepty, které vás budou doprovázet ve všech ročních obdobích, vhodné pro začátečníky i pro pokročilé. Gurmánská živá strava Autor: Wegener, Andreas a Wegenerová, Růžena Nakladatel: IFP Publishing EAN: 9788087383339 ISBN: 978-80-87383-33-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 232 stran, česky Rozměry: 2...

INFORMACE

AUTOR
Andreas Wegener,
DIMENZE
6,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Gurmánská živá strava.pdf

POPIS

„Syrová strava pomohla k plnohodnotnějšímu a zdravějšímu životu nám, pomohla našim přátelům, rodinám a známým a jsme přesvědčeni, že oni nejsou ti poslední, kterým se díky novému životnímu stylu změnil život k lepšímu.“ Již pátý titul v edici živé stravy nakladatelství IFP Publishing přináší tentokrát nový typ receptů - a to recepty gurmánské. Autory jsou Růžena a Andreas Wegenerovi, kteří žijí v Německu, ale knihu napsali exkluzivně v českém jazyce pouze pro český trh. Díky více rozvinutému RAW trhu v Německu a díky rozhledu, který na tomto trhu oba autoři mají, se k nám tak dostávají recepty nové, nazývané též GURMÁNSKÉ. Kniha je rozdělena do částí: Ovocné smoothie, Zelené smoothie, Omáčky a pomazánky, Mléko, Chleby, Předkrmy, Saláty, Polévky, Hlavní jídla, Dresingy, Dezerty a zmrzliny, Dorty, Čokoláda. Tato kniha si neklade za cíl plně osvětlit problematiku syrové stravy, na toto téma se dá již i na českém trhu najít dostatek vhodné literatury. Záměrem je poskytnout praktickou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet chutnost, rafinovanost a blahodárné účinky syrové stravy v běžném životě. Snahou je ukázat vám širokou paletu receptů, které vás budou doprovázet ve všech ročních obdobích. Najdete recepty pro začátečníky i pro pokročilé, a proto nikdo nepřijde zkrátka.

Chcete si přečíst knihu?Gurmánská živá strava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Wegener,. Číst Gurmánská živá strava Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY