Bleší trh

Bleší trh - Jiří Kratochvil | Jesuslecitona.org

...od 20.4. povolují (pokud nedojde ke zhoršení epidemiologické situace): Open to the public Sat-Sun 6:00 - 14:00 hod ... Bleší trh - Wikipedie ... . (Leave the area until 15:00) OPEN FOR THE SELLER Sat-Sun 4:00 - 16:00 hod. (Leave the area until 16:00) Bleší trhy/Burza Mladá Boleslav. 1,796 likes · 283 talking about this · 42 were here. Bleší trhy, burza, auto moto burza Bleší trhy Brno / Flea market ALFA PASÁŽ. 4,778 likes · 54 talking about this · 53 were here. Bleší trhy v Brně zaměřené na sběratelství, řemesla, hobby, umění a použité zboží. Hand made - Art -. ... Bleší trhy Mělník ... . Bleší trhy v Brně zaměřené na sběratelství, řemesla, hobby, umění a použité zboží. Hand made - Art -... Bleší trh Vlato, který se nachází vedle Billy v Mariánských horách u starého "Bešťáka". Místo, které samo o sobě dýchá starými časy, nabízí mnoho nostalgických vzpomínek. Od malých drobností jako jsou dekorace nebo porcelán přes knihy a ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kratochvil
DIMENZE
9,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Bleší trh.pdf

POPIS

Nemíním psát memoáry, ač už jsem v tom věku. Je mi to vzdálené, ba protivné, stejně jako psaní poezie, příliš osobní a příliš důvěrné. Dokážu jen parodie básní, a dokázal bych snad i parodii na své memoáry, ale ta je koneckonců rozptýlena v mých románech a povídkách. Kdysi jsem napsal zde přítomný dopis Ludvíku Vaculíkovi a v něm je jakýs digest mého životního příběhu, a dál jít nemíním. Ale vlastně všechny texty Blešího trhu, eseje, fejetony, recenze, sloupky i neidentifikovatelné útvary, jsou mým literárním anebo životním vyznáním. Portréty spisovatelů anebo recenze jejich knih mi totiž odedávna slouží jen jako záminka k autorským konfesím a stejně tak je to třeba i s brněnskou architekturou, která tu v mém podání umožní nahlédnout hluboko, přehluboko do mé duše. A v tomto smyslu je Bleší trh má knížka nejosobnější.

Chcete si přečíst knihu?Bleší trh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kratochvil. Číst Bleší trh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY