Víc než touha

Víc než touha - Nora Robertsová | Jesuslecitona.org

..., svou lásku z dětství, že už není dítě a že je pro něho ta pravá a jediná ... Víc než touha | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Čekání na Nicka Freddie, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, ale především přesvědčit Nicka, svou lásku z dětství, že už není dítě a že je pro něho ta pravá a jediná. Když se s ní Nick po letech znovu potká, uvědomuje si ... Kniha Víc než touha ... Víc než touha | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Když se s ní Nick po letech znovu potká, uvědomuje si ... Kniha Víc než touha Přidat komentář. mariva. 01.10.2018. Kdyby měla knížka o sto stránek méně, nic by se nestalo. ... Víc než touha Čekání na Nicka. Freddie, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, ale především přesvědčit Nicka, svou lásku z dětství, že už není dítě a že je pro něho ta pravá a ... než zhoustne svítání, nic víc. Vypadáš jak stůl, prostřený stůl, ... chutnáš jak touha, pepř a sůl. Vypadáš jak stůl, snědený krám od vína zmáčený, nic víc. 0 hodnocení Víc než touha 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Čekání na Nicka: Freddie, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, ale ... Kniha: Víc než touha Autor: Thea Devineová Říkali mu pirát a predátor, ale navzdory všem zkušenostem není Ryder Culhane vůbec připravený na způsob, jakým se neústupná a despotická Alexandra DeLisleová vkrádá do jeho myšlenek a zatemňuje mu ... Víc než touha - Nora Robertsová. Čekání na Nicka Freddie, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější.... Víc než touha 5. 1 recenze ; Čekání na Nicka Freddie, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, ale především přesvědčit Nicka, svou lásku ...

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
10,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Víc než touha.pdf

POPIS

Čekání na Nicka Freddie, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, ale především přesvědčit Nicka, svou lásku z dětství, že už není dítě a že je pro něho ta pravá a jediná. Když se s ní Nick po letech znovu potká, uvědomuje si, že ta malá pihatá Freddie, kterou vždycky bral jen jako rozkošnou sestřenici, najednou vyrostla. A že jeho city k ní vůbec nejsou bratrské! Jeho láska k ní je natolik silná, že ji už dál nemůže popírat. Cit proti rozumu Aurora je mladá úspěšná podnikatelka. Je však také oddaná dcera, která se snaží ochránit svou matku, nadanou nadpřirozenými schopnostmi, před neuváženým jednáním. Pak jí však přijde do cesty David, jenž se stane jejím obchodním partnerem. Aurora zjistí, že nyní potřebuje ochranu sama. Její srdce je totiž ohroženo jeho okouzlujícím šarmem. Ubrání se?

Chcete si přečíst knihu?Víc než touha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Víc než touha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY