Umění francouzské kuchyně

Umění francouzské kuchyně - Julia Childová, | Jesuslecitona.org

...hařů z celého světa - ale zdaleka .. ... Umění francouzské kuchyně - Julia Childová | Elektronická ... ... . Popularitu francouzské kuchyně v domácích podmínkách přinesla dnes již klasická kuchařka Umění francouzské kuchyně od Julie Child, která vyšla i v českém překladu. Sofistikované pokrmy nejsou zrovna synonymem zdravé a lehké stravy, vždyť tři nejdůležitější ingredience francouzské kuchyně jsou máslo, máslo a ... Umění francouzské kuchyně Julia Childová Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně (Edice Apetit) Umění francouzské kuchyně 2 Julia Childová, Simone Becková Tato kniha Umění francouzské kuchyně mě tedy zaujala hned na první pohled a poskytla mi velké množství inspirace. Reagovat. Ohodnoťte recenzi: +1. 0. J ... Francouzská kuchyně - Wikipedie ... . Reagovat. Ohodnoťte recenzi: +1. 0. Jacu. Nádherná kuchařka, pro všechny co rádi pečou a vaří a čas v kuchyni neberou jako trest, ale jako oddych. Lahodné recepty, postupy, které je třeba pilovat k dokonalosti. Umění francouzské kuchyně je úctyhodně objemná, mimořádně podrobně, ale zároveň přehledně zpracovaná příručka nabízející celkem pět set dvacet čtyři receptů, které osobně prověřila sama Childová a s ní několik generací amatérských i profesionálních kuchařek a kuchařů z celého světa - ale zdaleka ... Světoznámá bible kulinářského umění a základní příručka všech milovníků francouzské kuchyně. Pokud máte rádi dobré jídlo a alespoň občas si něco uvaříte, určitě vás už napadlo, jaké by to bylo, kdybyste si připravili nějakou skutečnou francouzskou spec...

INFORMACE

AUTOR
Julia Childová,
DIMENZE
3,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění francouzské kuchyně.pdf

POPIS

Světoznámá bible kulinářského umění a základní příručka všech milovníků francouzské kuchyně.Pokud máte rádi dobré jídlo a alespoň občas si něco uvaříte, určitě vás už napadlo, jaké by to bylo, kdybyste si připravili nějakou skutečnou francouzskou specialitu podle zaručeně pravého francouzského receptu. Možná jste se o to i pokoušeli a po prvních úspěších dostali chuť na další dobroty. V tom případě jistě s nadšením uvítáte kuchařku Umění francouzské kuchyně od jedné z největších znalkyň francouzských receptů, americké spisovatelky a známé televizní osobnosti Julie Childové, jejíž život inspiroval tvůrce filmu Julie a Julia, v němž si hlavní roli zahrála jedinečná Meryl Streepová.Umění francouzské kuchyně je úctyhodně objemná, mimořádně podrobně, ale zároveň přehledně zpracovaná příručka nabízející celkem pět set dvacet čtyři receptů, které osobně prověřila sama Childová a s ní několik generací amatérských i profesionálních kuchařek a kuchařů z celého světa – ale zdaleka nejen to. Najdete v ní detailní rady, jak správně používat jednotlivé suroviny a ingredience, jak vybírat a připravovat zeleninu, ovoce, ryby i červené maso, jak jídlo sladit s přílohami a nápoji. Childová ukazuje, jak francouzští mistři kuchařského umění krájí a porcují, jaké používají nádobí, jak doslova kouzlí s vínem.Samotné recepty jsou rozdělené do deseti kapitol, na jejichž počátku vždy najdete stručný úvod do „tématu“. Naučíte se vařit francouzské polévky, předkrmy, hlavní jídla i dezerty. Dozvíte se spoustu zajímavého o francouzských omáčkách, které jsou podle mnohých skutečnou korunou každého dobrého jídla, o jednotlivých druzích masa, drůbeže, ryb a zeleniny. Všechny recepty jsou stručné a srozumitelné, neboť Childová vždy myslela především na amatéry, a samozřejmě nechybí ani přesné údaje o jednotlivých ingrediencích.Umění francouzské kuchyně už více než čtyři desetiletí slouží jako bohatý zdroj poučení a inspirace gurmánům celého světa a jistě nabídne spoustu skvělých zážitků i vám.

Chcete si přečíst knihu?Umění francouzské kuchyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Childová,. Číst Umění francouzské kuchyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY