Atlas muslimských strašáků: aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu"

Atlas muslimských strašáků: aneb Vybrané kapitoly z

...é kapitoly z "mediálního islámu" Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích ... Atlas muslimských strašáků, aneb, Vybrané kapitoly z ... ... . Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen okrajově. Atlas muslimských strašáků, aneb, Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" Ostřanský, Bronislav. Vydání: Academia 2014 | Jazyk: čeština | Signatura: L 19251. Výklad pojmů spjatých s islámem a muslimským světem. Slovník se zaměřuje na mediálně nejvděčnější, nejdisk ... Atlas muslimských strašáků - diskuze | Databáze knih ... . Výklad pojmů spjatých s islámem a muslimským světem. Slovník se zaměřuje na mediálně nejvděčnější, nejdiskutovanější, ale zároveň nejméně pochopené ... Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích. Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen okrajově. Nezasvěcený pozorovatel tak může snadno nabýt dojmu, jako by existovaly islámy dva, mediální a ten z knihoven či univerzit. aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích. Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen okrajově. Atlas muslimských strašáků aneb Vybrané kapitoly z dějin „mediálního islámu". Praha: Academia, 2014. 190 s. Praha: Academia, 2014. 190 s. ISBN 978-80-200-2428-2 . A právě tuto mezeru by rád zaplnil Atlas muslimských strašáků, jenž se záměrně soustředí na ta islámská či muslimská témata, která bývají tolik medializována i diskutována a často přijímána s nepochopením či obavami. Čtenář zde nalezne hesla lehčí, ale i tem...

INFORMACE

AUTOR
Bronislav Ostřanský
DIMENZE
12,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas muslimských strašáků: aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu".pdf

POPIS

Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích. Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen okrajově. Nezasvěcený pozorovatel tak může snadno nabýt dojmu, jako by existovaly islámy dva, mediální a ten z knihoven či univerzit. A právě tuto mezeru by rád zaplnil Atlas muslimských strašáků, jenž se záměrně soustředí na ta islámská či muslimská témata, která bývají tolik medializována i diskutována a často přijímána s nepochopením či obavami. Čtenář zde nalezne hesla lehčí, ale i temnější. Bronislav Ostřanský, soustavně polemiky o islámu sleduje a rozborem vybraných „strašáků“ by chtěl přispět k lepšímu chápání islámu a muslimů.

Chcete si přečíst knihu?Atlas muslimských strašáků: aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bronislav Ostřanský. Číst Atlas muslimských strašáků: aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY