Tejpování jako samoléčba

Tejpování jako samoléčba - John Langendoen, | Jesuslecitona.org

...: 978-80-249-2536-3 ... 0 hodnocení Tejpování jako samoléčba 0 ... Tejpování jako samoléčba - John Langendoen; Karin ... ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Naučte se tejpovat odborně. Tuto účinnou metodu bez jakýchkoli vedlejších účinků už znají nejen profesionální fyzioterapeuti, ale také mnozí aktivní sportovci, pacienti s bolestmi a lidé s ... Tejpování jako samoléčba. všechny tejpy od hlavy až k patě ... mřížkové a další náplasti 244 Informace 247 Rejstřík O ... Kniha Tejpování jako samoléčba - Všechny tejpy od hlavy k ... ... ... mřížkové a další náplasti 244 Informace 247 Rejstřík Ošetřování speciálních bodů jako doplněk к tejpování představujeme malé mřížkové a magnetické náplasti, které se dají použít zcela decentně, například na obličeji. ... Kniha Tejpování jako samoléčba - snadno se zorientujete v přehledu zdravotních potíží a rychle najdete ten správný tejp - ďalšie medicínske knihy kúpite na medicinskaliteratura.sk Tejpování jako samoléčba Autor John Langendoen, Karin Sertelová. Naučte se tejpovat odborně. Tuto účinnou metodu bez jakýchkoli vedlejších účinků už znají nejen profesionální fyzioterapeuti, ale také mnozí aktivní sportovci, pacienti s bolestmi a lidé s problémy s pohybovým aparátem. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Tejpování jako samoléčba - Langendoen John, Sertelová Karin. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kupte nebo prodejte knihu Tejpování jako samoléčba - Všechny tejpy od hlavy k patě v online antikvariátu TrhKnih.cz Tejpování jako samoléčba - Všechny tejpy od hlavy k patě: Langendoen John, Sertelová Karin, cena: 399 Kč - Naučte se tejpovat odborně. Tuto účinnou metodu bez jakýchkoli vedlejších účinků už znají nejen profesionální fyzioterapeuti, ale Posted in Nejlepší knihy v češtině Leave a Comment on Tejpování jako samoléčba - Všechny tejpy od hlavy k patě bookmark_border Merian - Mexiko / Yucatán Posted on 2019-12-23 by admin Tejpování jako samoléčba kniha od: Karin Sertel, John Langendoen. 80 % 7 hodnocení ......

INFORMACE

AUTOR
John Langendoen,
DIMENZE
11,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Tejpování jako samoléčba.pdf

POPIS

Naučte se tejpovat odborně. Tuto účinnou metodu bez jakýchkoli vedlejších účinků už znají nejen profesionální fyzioterapeuti, ale také mnozí aktivní sportovci, pacienti s bolestmi a lidé s problémy s pohybovým aparátem. Přes 70 tejpů je určeno ke zmírnění nebo odstranění 160 zdravotních potíží. Každý krok při aplikaci je jasně a názorně vysvětlený, takže jej zvládnete okamžitě a bez procvičování. Snadno se zorientujete v přehledu zdravotních potíží a rychle najdete ten správný tejp.

Chcete si přečíst knihu?Tejpování jako samoléčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Langendoen,. Číst Tejpování jako samoléčba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY