Pád vzhůru

Pád vzhůru - Gary van Haas | Jesuslecitona.org

... polovině života (myšleno nejen chronologicky, ale i spirituálně) je naší hlavní náplní hledání vlastní identity ... Pád vzhůru - Richard Rohr | Knihy.ABZ.cz ... . Po ... View credits, reviews, tracks and shop for the 1975 Vinyl release of Hvězda Padá Vzhůru (Výběr Melodií Ze Stejnojmenného Filmu Režiséra Ladislava Rychmana) on Discogs. Tento „pád" - který ale ve skutečnosti míří vzhůru - je odkazem světových náboženství, jemuž se lidé nejvíce vzpírají a který je v rozporu s běžným míněním. Což platí také - a zejména - pro náboženství křesťanské. Elektronická kniha Pád vzhůru na www.alza.cz. Vešker ... Pád vzhůru | Albatros media ... . Což platí také - a zejména - pro náboženství křesťanské. Elektronická kniha Pád vzhůru na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pád vzhůru od ostatních uživatelů. Nakupujte... Pád vzhůru book. Read reviews from world's largest community for readers. Příběh ze současného New Yorku o zdrcujícím pádu člověka až na nejhlubší lidské... TEMNÉ NOCI DUŠE - PÁD VZHŮRU. Mezi žitím a sněním. je ještě něco. hádej. co to je. (Antonio Machado) Jóga je jednou z cest k celosti. A jak už to tak na tomto pardoxním hřišti samsáry bývá, využívá k pochopení holistické hry pravidel duality. Tento „pád" - který ale ve skutečnosti míří vzhůru - je odkazem světových náboženství, jemuž se lidé nejvíce vzpírají a který je v rozporu s běžným míněním. Což platí také - a zejména - pro náboženství křesťanské. Pád vzhůru Autor Richard Rohr. Hit; První polovina lidského života je dobou budování identity, dosahování výsledků, výkonu. S postupujícím věkem se však před člověkem otevírá nová cesta - cesta, jež zahrnuje omyly, ztráty, bezmoc, utrpení, všechno to, co nás vytrhuj ... Pád vzhůru. Richard Rohr. Z anglického originálu přeložila Julie Žemlová První polovina lidského života je dobou budování identity, dosahování výsledků, výkonu. S postupujícím věkem se však před člověkem otevírá nová cesta - cesta, jež zahrnuje omyly, ztráty, bezmoc, utrpení, všechno to, co nás vytrhuje z ... Tento „pád" - který ale ve skutečnosti míří vzhůru - je odkazem ...

INFORMACE

AUTOR
Gary van Haas
DIMENZE
11,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Pád vzhůru.pdf

POPIS

Příběh ze současného New Yorku o zdrcujícím pádu člověka až na nejhlubší lidské dno, o zoufalém boji, hledání sil na přežití a hlavně... o druhé šanci. Gerald von Hassel byl úspěšný mladý muž – špičkový obchodník z Wall Street. Měl jistou práci, solidní příjem, útulný dům v luxusní čtvrti, vůz Mercedes-Benz, milou přítelkyni… Co víc si přát? Jeho život plynul poklidně, stereotypně, bez jakýchkoliv výstřelků, přesně podle plánu. Jenže jednoho osudového rána dojde k nečekanému zvratu a souhrou zvláštních okolností přijde Gerald o všechny své dosavadní „jistoty“. Zůstane naprosto bez prostředků a hlavně bez přátel. Ze svého místa na výsluní se propadne hluboko na společenské dno. Skončí jako lidská troska bez domova, bez tváře, beze jména, ploužící se bezvládně po newyorských smetištích. Vyhublý, zarostlý, hladový, se rty rozpraskanými horečkou… Vydrží Gerald být svědkem vlastního potupného úpadku? Najde v sobě zbytek sil na přežití? Autor si lehce pohrává s otázkou karmy a karmického dluhu anebo s přírodními zákony příčiny a následku, případně lidovými „božími mlýny“. Pochopí Gerald, následky jakých činů z minulosti ho dostihly? Přinutí ho nová situace zpomalit a začít přemýšlet o tom, jak se dostat tam, kde by chtěl být, nebo dokonce svůj život přehodnotit? Pak by mohl dostat druhou šanci… Jsi tím, čím jsi byl, a budeš tím, čím jsi teď.

Chcete si přečíst knihu?Pád vzhůru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary van Haas. Číst Pád vzhůru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY