Letem módním světem

Letem módním světem - Jana Sedláčková | Jesuslecitona.org

...evná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22 ... Letem módním světem - Jana Sedláčková; Jan Vajda | Knihy ... ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Letem módním světem Bohatě ilustrovaný průvodce historie odívání od pravěku po současné trendy. Pojď se podívat, jak se oděvy vyvíjely v průběhu staletí, kdy naši předci vynalezli jehlu či zip, a hlavně - co s nimi dokázali! Dozvíš se, kdy se ženy začaly malovat, že podpatky se nosily už ve starověkém Egyptě i ... Letem módním světem : zábavné ilustrované dějiny oblékán ... Letem módním světem ... ... Letem módním světem : zábavné ilustrované dějiny oblékání od pravěku až po současnost / Letem módním světem Pojď se podívat, jak se oděvy vyvíjely v průběhu staletí, kdy naši předci vynalezli jehlu či zip, a hlavně - co s nimi dokázali! Dozvíš se, kdy se ženy začaly malovat, že podpatky se nosily už ve starověkém Egyptě i že sukně dříve tvořily běžnou součást pánského šatníku. Letem módním světem. Žáci primy, sekundy a tercie se zapojili do výstavy Letem módním světem. Tato výstava mapuje vývoj odívání od antiky až po současnost. Zmiňuje světoznámé módní návrháře a všímá si i módních ikon. Letem módním světem 5 Bezva kniha. Iriz 2017-07-03 3. 7. 2017 ★ ★ ★ ★ ... V pondělí druhého března v Telči byla vernisáž výstavy Letem módním světem, kde nechyběla ani módní přehlídka. Výstava Letem módním světem a módní přehlídka. Public · Hosted by Univerzitní centrum Tel ... Oktagon 6, Miloš "Meloun" Petrášek, Celebrity Fights? UFC 224, Bellator, Q&A Vše o světové a domácí scéně bojových sportů, zejména MMA. Připoj se do našeho klubu: https://discord.gg ... Letem světem společenská hra kvízová Kvíz Letem Světem je napínavá a zábavná hra, během které hráči odpovídají na otázky o světě. Hráči mohou odpovídat na 388 otázek a k... Uložit ke srovnání Letem českým módním světem Pátek, 10 Březen 2017 14:31 Mgr. Jitka Neureuterová Koncem minulého roku se na trhu objevila skvělá výpravná obrazová publikace sledující vývoj módy v Československu mezi lety 1948 až 1989 v politickém a sociálním kontextu. 02.03.2020 - 30.04.2020 Letem módním světem - ZRUŠENO Typ akce: výstava Muzeum Vysočiny Jihlava, pobočka Telč, Univerzitní centrum Telč a spolek Dobová móda Telč zvou na výstavu Letem módním světem. Výstavu doplní výtvarné práce žáků Základní školy Urbanov, studentů GOB a SOŠ Telč a ZUŠ Telč. Všechny...

INFORMACE

AUTOR
Jana Sedláčková
DIMENZE
5,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Letem módním světem.pdf

POPIS

Bohatě ilustrovaný průvodce historie odívání od pravěku po současné trendy. Pojď se podívat, jak se oděvy vyvíjely v průběhu staletí, kdy naši předci vynalezli jehlu či zip, a hlavně – co s nimi dokázali! Dozvíš se, kdy se ženy začaly malovat, že podpatky se nosily už ve starověkém Egyptě i že sukně dříve tvořily běžnou součást pánského šatníku. A nezapomeneme ani na to, jak se z pracovních kalhot stal hit – džíny! Průvodce světem módy provede všechny malé parádnice a parádníky od osmi let historií odívání od pravěku až po dnešní dny. Dvacet čtyři bohatě ilustrovaných kapitol je nechá nahlédnout do dámských, pánských i dětských šatníků. Kromě nejdůležitějších módních kousků, které se objevily v průběhu staletí, se čtenáři seznámí s významnými módními tvůrci i ikonami, které určovaly trendy. Nechybí ani přehledy vývoje svatebních šatů, plavek, obuvi, klobouků či účesů. Zajímá tě móda? Víš přesně, které kousky šatů se k sobě hodí a které spolu naopak vůbec neladí? Sleduješ trendy a neunikne ti žádná módní novinka? Pak ti nesmí uniknout ani tahle kniha.

Chcete si přečíst knihu?Letem módním světem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Sedláčková. Číst Letem módním světem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY