Dítě... A co teď?: 100 triku francouzské výchovy

Dítě... A co teď?: 100 triku francouzské výchovy - Pamela Druckermanová. | Jesuslecitona.org

...co teď? - 100 triku francouzské výchovy-25 % ... Dítě... A co teď? 100 triku francouzské výchovy ... ... . Není skladem. Autorka bestselleru A dost!, americká novinářka Pamela Druckermanová, pokračuje v odhalování tajemství francouzské výchovy. Je důležité si uvědomit, že život rodiny se netočí jen kolem dítěte. Nejste jen matka, především jste žena, partnerka a manželka. Tak na to nezapomínejte! Francouzští rodiče své děti milují, ale to neznamená, že se musí vzdát svého ... A co teď? - 100 triku francouzské výchov ... Kniha Dítě... A co teď? - 100 triků francouzské výchovy ... ... ... A co teď? - 100 triku francouzské výchovy (hodnotilo 1 maminka) Argo: Borcův kodex pro rodiče (hodnotilo 0 maminek) Brána: Jak přežít těhotenství (hodnotilo 0 maminek) A dost! - Francouzské děti nedělají scény 224,25 Kč. 5. Dítě... A co teď? - 100 triku francouzské výchovy ... Money back guarantee. In-store exchange. Payment upon shipment. Free Shipping. 100% secure payment processing. Kategorie. Novinky; Připravujeme; Vyšlo; Autoři; Informace. Slevy; Internetové knihkupectví Beletrie.eu. Klademe za cíl poskytovat svým návštěvníkům snadné objednávání vybraných knih, audio knih, DVD, her, hraček i dárků a co nejpřehlednější orientaci v knižních titulech i ostatním zboží. A dost! - Francouzské děti... PAMELA DRUCKERMANOVÁpočet stran: 375doporučená cena 299 KčToužíte vychovat vyrovnané, soběstačné a spokojené dítě? Inspirujte se francouzským způsobem výchovy dětí, který ve své vtipné a výstižné knize popsala americká žurnalistka Pamela Druckermanová. Nakupte knihy z nakladatelství Lucka Bohemia za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Knihy od Lucka Bohemia na Megaknihy.cz. Vybírejte z 2 knih. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků - Francouzské děti nedělají scény(Druckermanová Pamela) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Tituly od Pamela Druckerman na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Pamela Druckerman v online antikvariátu TrhKnih.cz - kupte nebo prodejte knihy 100 triků francouzské výchovy Autor: Pamela Druckermanová Autorka bestselleru A dost!, americká novinářka Pamela Druckermanová, pokračuje v odhalování tajemství francouzské výchovy....

INFORMACE

AUTOR
Pamela Druckermanová.
DIMENZE
9,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě... A co teď?: 100 triku francouzské výchovy.pdf

POPIS

Autorka bestselleru A dost!, americká novinářka Pamela Druckermanová, pokračuje v odhalování tajemství francouzské výchovy. Je důležité si uvědomit, že život rodiny se netočí jen kolem dítěte. Nejste jen matka, především jste žena, partnerka a manželka. Tak na to nezapomínejte! Francouzští rodiče své děti milují, ale to neznamená, že se musí vzdát svého života. Nevěnují všechnu energii tomu, aby se dítě naučilo co nejdříve číst, nestresují se z toho, že dítě odmítá jíst hrášek nebo jinou zeleninu. Ani vy byste s nadšením nejedli něco, do čeho by vás nutili. Chce to trpělivost, francouzské děti nedostávají pamlsky, kdy se jim zachce. Nevymlouvejte se na rozmazlující prarodiče. Francouzské gurmánství začíná už odmala. Jídla, která se připravují ve francouzských státních jeslích, jsou zdravé lahůdky nejen pro děti. Autorka na závěr knihy připojila pro vaši inspiraci vzorový týdenní jídelníček. Bon appetit!

Chcete si přečíst knihu?Dítě... A co teď?: 100 triku francouzské výchovy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pamela Druckermanová.. Číst Dítě... A co teď?: 100 triku francouzské výchovy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY