Šišlání nám nesluší: Logopedické říkanky pro malé i velké

Šišlání nám nesluší: Logopedické říkanky pro malé i velké - Irena Kopecká | Jesuslecitona.org

...sti připravila zábavné a někdy i trochu poučné básně ... Šišlání nám nesluší -- Logopedické říkanky pro malé i velké ... . Šišlání nám nesluší: Logopedické říkanky pro malé i velké 199,-179,-Není dostupné Šišlání nám nesluší: Logopedické říkanky pro malé i velké Kniha je určena dětem útlého i staršího věku ke zpříjemnění zdlouhavého a nezáživného procesu vyvozování správné výslovnosti hlásek. Srovnání cen Šišlání nám nesluší: Logopedické ríkanky pro malé i velké - Kopecká Irena. Nejlevnější e-shop Darkont.cz. Cena 95 Kč! Zboží za ... Šišlání nám nesluší - UčebniceMapy.cz ... . Nejlevnější e-shop Darkont.cz. Cena 95 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Šišlání nám nesluší je nápaditou knížkou pro děti útlého i staršího věku, kterou pro děti napsala a ilustrovala Irena Q. Kopecká. Autorka ke zpříjemnění zdlouhavého a nezáživného procesu vyvozování správné výslovnosti připravila zábavné a někdy i trochu poučné básně. Kniha: Šišlání nám nesluší -- Logopedické říkanky pro malé i velké - Irena Kopecká Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Logopedické říkanky pro malé i velké ... Šišlání nám nesluší je nápaditou knížkou pro děti útlého i staršího věku, kterou pro děti napsala a ilustrovala Irena Q. Kopecká...

INFORMACE

AUTOR
Irena Kopecká
DIMENZE
5,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Šišlání nám nesluší: Logopedické říkanky pro malé i velké.pdf

POPIS

Šišlání nám nesluší je nápaditou knížkou pro děti útlého i staršího věku, kterou pro děti napsala a ilustrovala Irena Q. Kopecká. Autorka ke zpříjemnění zdlouhavého a nezáživného procesu vyvozování správné výslovnosti připravila zábavné a někdy i trochu poučné básně. V knize najdete nejen krátké a jednoduché říkanky pro malé děti, ale i složitější texty určené starším dětem a dospívajícím. Komu je daná říkanka určena, poznáte podle jednoduchého symbolu u jejího názvu: * pro malé děti * pro starší děti Některé říkanky jsou kromě barevného obrázku doplněny i obrázkem černobílým, který si mohou děti po práci s textem za odměnu vybarvit. Říkanky se zaměřují na procvičení hlásek, které dětem dělají nejčastěji potíže. Jedná se o hlásku L, měkčení, střídání měkkých a tvrdých slabik, sykavky a samozřejmě R a Ř. Jednotlivé kapitoly jsou odlišeny různou barvou záhlaví. U sykavek je dělení trochu složitější. Některé říkanky jsou zaměřené na nácvik izolované hlásky, některé na nácvik skupiny hlásek. V tomto případě jsou velkým písmem uvedeny sykavky, na které se říkanka soustředí, a za pomlčkou malým písmem jsou vypsány ty hlásky, které se v textu vyskytují pouze okrajově. Toto členění by mělo rodičům i logopedům usnadnit výběr říkanky pro konkrétní dítě podle jeho individuálních potřeb. Děti jistě ocení i skutečnost, že říkanky mají aktuální náměty. Najdou tu texty o škole, počítačích, fotbalu, oblíbených hračkách nebo o situacích, které samy prožívají. Jindy se v říkance dočtou o místech naší republiky, která možná samy znají a již je navštívily. Věříme, že se vám kniha bude líbit a nácvik výslovnosti s novými texty vás bude bavit. Přejeme vám hodně úspěchů a zábavy.

Chcete si přečíst knihu?Šišlání nám nesluší: Logopedické říkanky pro malé i velké ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Kopecká. Číst Šišlání nám nesluší: Logopedické říkanky pro malé i velké Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY