Lego Friends Brickmaster: Hledání pokladu v městečku

Lego Friends Brickmaster: Hledání pokladu v městečku - - | Jesuslecitona.org

...Mie a Chloe na jejich vzrušující a napínavé cestě za pokladem v městečku Heartlake ... Lego friends letiste v mestecku heartlake | Sleviste.cz ... . Tato stavebnice Lego Friends obsahuje 103 dílků a dvě minifigurky, přičemž jedna z nich je k dispozici pouze v této knize! Podle… Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > LEGO Friends Brickmaster. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! LEGO Friends Brickmaster. Hledání pokladu v městečku Heartlake. autor neuveden. Info: Mladá fronta, 2014 (1.) ... Lego friends letiste v mestecku heartlake | Sleviste.cz ... . Hledání pokladu v městečku Heartlake. autor neuveden. Info: Mladá fronta, 2014 (1.) - váz., 48 str. Hledáte LEGO Friends Brickmaster - Hledání pokladu v městečku Heartlake? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 2 Kč. Cena od 447 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Specifikace LEGO® Friends Brickmaster - Hledání pokladu v městečku Heartlake Popis produktu Seznamte se s báječným světem LEGO® Friends, sestavte si kostičky a minifigurky a zažijte s nimi vlastní dobrodružství! Mladá Fronta Lego Friends Brickmaster. Hledání pokladu v městečku . Seznamte se s báječným světem LEGO® Friends, sestavte si kostičky a minifigurky a zažijte s nimi vlastní dobrodružství! Stačí se přidat k Mie a Chloe na jejich vzrušující a napínavé cestě za pokladem v městečku Heartlake. Tato stavebnice LEGO® Friends obsahuje 103 dílků a dvě minifigurky ... Podle návodu si můžete postavit modely pro každou ze čtyř kapitol dobrodružství - na konci kapitoly vždy stačí stavby rozebrat a můžete pokračovat dál.Kniha LEGO Friends Brickmaster - Hledání pokladu v městečku Heartlake od autora kolektiv autorů má 48 stran. cena na internetu se pohybuje kolem 400 kč Seznamte se s báječným světem LEGO® Friends, sestavte si kostičky a minifigurky a zažijte s nimi vlastní dobrodružství! Stačí se přidat k Mie a Chloe na jejich vzrušující a napínavé cestě za pokladem v městečku Heartlake. Tato stavebnice LEGO® Friends obsahuje 103 dílků a dvě minifigurky, přičemž jedna z nich je k dispozici pouze v této knize! LEGO® Friends Brickmaster - Hledání pokladu v městečku Heartlake . Hodnocení produktu: 87% . Seznamte se s báječným světem LEGO® Friends, sestavte si kostičky a minifigurky a zažijte s nimi vlastní dobrodružství! Stačí se přidat k Mie a Chloe na jejich vzrušující a... Uložit ke srovnání ... Kniha LEGO Friends Brickmaster - Hledání pokladu v městečku Heartlake je krabice, má 47 stran formátu 225 x 275 mm, 103 dílků a je určena dětem od 5 let. Vydala jí Mladá fronta. Zakoupit jí můžete samozřejmě přímo na stránkách vydavatelstv...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego Friends Brickmaster: Hledání pokladu v městečku.pdf

POPIS

Seznamte se s báječným světem Friends, sestavte si kostičky a minifigurky a zažijte s nimi vlastní dobrodružství! Stačí se přidat k Mie a Chloe na jejich vzrušující a napínavé cestě za pokladem v městečku Heartlake. Tato stavebnice Lego Friends obsahuje 103 dílků a dvě minifigurky, přičemž jedna z nich je k dispozici pouze v této knize! Podle návodu si můžete postavit modely pro každou ze čtyř kapitol dobrodružství – na konci kapitoly vždy stačí stavby rozebrat a můžete pokračovat dál.

Chcete si přečíst knihu?Lego Friends Brickmaster: Hledání pokladu v městečku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego Friends Brickmaster: Hledání pokladu v městečku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY