Láska nad propastí: Od raných traumat k pevným vztahům

Láska nad propastí: Od raných traumat k pevným vztahům - Boris Cyrulník | Jesuslecitona.org

...ázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Ke stažení ... Láska nad propastí | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Láska nad propastí: Od raných traumat k pevným vztahům. Boris Cyrulník Nakladatel: Portál 2014 ... Láska nad propastí Od raných traumat k pevným vztahům. Přidat recenzi Autoři; Láska nad propastí. Cyrulnik, Boris ... V každé fázi života se může člověk oprostit od tragické minulosti a převyprávěním vlastního příběhu vytvořit prostor pro vyjádření skrývaných či potlačovaných emocí a překonat bolest vyvolanou traumatem. ... Od raných traumat k pevným vztahům. Nak ... Láska nad propastí | antikvariat-levneknihy.cz ... . ... Od raných traumat k pevným vztahům. Nakladatel: ... Láska nad propastí Od raných traumat k pevným vztahům Boris Cyrulnik Detaily knihy. Autor: Boris Cyrulnik Vydavateľstvo: Portál Formát: 140x206 Počet strán: 240 ISBN: 978-80-262-0709-2 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 16.61 € Láska nad propastí: Od raných traumat k pevným vztahům Boris Cyrulník Nakladatel: Portál 2014 Láska na...

INFORMACE

AUTOR
Boris Cyrulník
DIMENZE
12,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska nad propastí: Od raných traumat k pevným vztahům.pdf

POPIS

Lidé po traumatu vyvolaném citovým zraněním často zažívají pocit, že ztratili právo na radost v životě, kterou ovšem stále mohou prožít. V této jiskrné úvaze poukazuje autor na to, že i tito lidé mohou využít vnitřních zdrojů a z citových ran vykřesat životní radost. Naznačuje, jak navazovat milostné vztahy s vědomím vlastní minulosti, dosavadního citového života, se všemi bolestmi i vítězstvími. V každé fázi života se může člověk oprostit od tragické minulosti a převyprávěním vlastního příběhu vytvořit prostor pro vyjádření skrývaných či potlačovaných emocí a překonat bolest vyvolanou traumatem.

Chcete si přečíst knihu?Láska nad propastí: Od raných traumat k pevným vztahům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Cyrulník. Číst Láska nad propastí: Od raných traumat k pevným vztahům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY