Dobrodružství Minecraftu 2 - Portál

Dobrodružství Minecraftu 2 - Portál - S. D. Stuart | Jesuslecitona.org

...portal - The specific formation of obsidian blocks that create the structure used to travel to the Nether ... Dobrodružství Minecraftu / Povstání Herobrina: Portál ... ... .. Nether Portal (block) - The purple, indestructible, transparent, vortex-animated block that fills in a nether portal. Ruined portal - The naturally-generating formations of obsidian.‌ [upcoming: JE 1.16]; Funky Portal — April fools portal, made by ... Portál je krátký sci-fi román z dílny amerického spisovatele Steva DeWintera (píšícího pod pseudonymem S.D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o druhý díl ... Dobrodružství Minecraftu 2 - Portál | Dumknihy.cz - knihy ... ... .D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o druhý díl série Dobrodružství Minecraftu, která sleduje osudy dvojčat Joshe a Andrého na cestách po nejtemnějších zákoutích ... Dobrodružství pro dospělé (16) Fantasy pro děti (15) Příručky a návody pro děti (10) Knižní dárkové komplety (4) Dobrodružství - pro děti (4) Fantasy (2) Šikovné ruce - pro děti (1) Rodina a výchova (1) Křížovky a hlavolamy (1)...

INFORMACE

AUTOR
S. D. Stuart
DIMENZE
7,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružství Minecraftu 2 - Portál.pdf

POPIS

V druhém dílu Dobrodružství Minecraftu se dvojčata Josh a André konečně znovu shledávají, i když velmi neobvyklým způsobem. Poté, co se jim na zabezpečeném serveru podařilo najít tajemného Herobrina, musí spojit síly s kamarádkou Suzy a opět se vydat vstříc nebezpečí kostičkovaného světa. Dokážou tři desetileté děti zabránit Herobrinovi v ovládnutí celého Minecraftu? Nebo bude skutečný svět vydán napospas jednomu z nejmocnějších zlosynů, jaký byl kdy v počítačové hře stvořen? Roztočte svou fantazii na plné obrátky! Vzrušující série Dobrodružství Minecraftu chytne a nepustí každého milovníka napětí a počítačových her. Portál je krátký sci-fi román z dílny amerického spisovatele Steva DeWintera (píšícího pod pseudonymem S.D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o druhý díl série Dobrodružství Minecraftu, která sleduje osudy dvojčat Joshe a Andrého na cestách po nejtemnějších zákoutích kostičkovaného světa.

Chcete si přečíst knihu?Dobrodružství Minecraftu 2 - Portál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S. D. Stuart. Číst Dobrodružství Minecraftu 2 - Portál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY