Růže z Yorku - Láska a válka

Růže z Yorku - Láska a válka - Sandra Worth | Jesuslecitona.org

... knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky ... Růže z Yorku - Láska a válka - Sandra Worth | Knihy Dobrovský ... . Kniha Růže z Yorku - Láska a válka(Worth Sandra) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Růže z Yorku Láska a válka od Sandra Worth v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Růže z Yorku - Láska a válka 1. v sé ... Růže z Yorku - Láska a válka - Sandra Worth | Knihy Dobrovský ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Růže z Yorku - Láska a válka 1. v sérii, S. Worth, 2014 Koupit Koupit eknihu. Růže z Yorku - Koruna osudu 2. v sérii, S. Worth, 2015 Koupit Koupit eknihu. Růže z Yorku - Strmý pád 3. v sérii, S. Worth, 2015 Koupit Koupit eknihu. Nápověda - Podmínky užit ... Růže z Yorku Láska a válka Sandra Worth. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. První část trilogie o životě Richarda III., kterého mnozí současníci neprávem považovali za netvora, popisuje část jeho života, než se z něj řízením osudu stal anglický ... Laivae napsal/a o Růže z Yorku - Láska a válka. Jde o jeden z dílů z trilogie. Jde o historický román plný lásky a vášně. Autorce se kniha velmi povedla a já tuto knihu mohu jen doporučit. Čte se jedním dechem. Děj se odehrává v Anglii v době vlády Richarda III. Mám ráda tento styl knih. K období války růží se autorka vrací i ve své nové třídílné sérii RŮŽE Z YORKU. Díky Nakladatelství Brána se již teď můžete začíst do prvních dvou dílů Láska a Válka a Koruna osudu. ~~~ I pro samotného Williama Shakespeare se postava Richarda III. stala inspirací pro napsání hry. Podobně jako Richardovy ... Růže z Yorku - Láska a válka. ... Po vypuknutí občanské války se Anne musela na rozkaz svého otce Richarda, hraběte z Warwicku, provdat za Eduarda z Lancasteru, ale poté, co Eduard padne v boji, mladí milen.. Zobrazit celý text. Války růží (1455-1487) byla série bitev občanské války v Anglii mezi spojenci rodů Lancasterů a Yorků.Příčiny konfliktu sahaly až k roku 1399, kdy přívrženci Lancasterů svrhli krále Richarda II. a ustavili novým králem Jindřicha IV. Po smrti jeho syna Jindřicha V. roku 1422 vládla zemi regentská rada místo nezletilého Jindřicha VI....

INFORMACE

AUTOR
Sandra Worth
DIMENZE
7,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Růže z Yorku - Láska a válka.pdf

POPIS

První část trilogie o životě Richarda III., kterého mnozí současníci neprávem považovali za netvora, popisuje část jeho života, než se z něj řízením osudu stal anglický král. Dočteme se o hluboké lásce Richarda, vévody z Gloucesteru, a lady Anne Nevilleové, které však podobně jako v případě Romea a Julie rozdělí rodinný svár. Po vypuknutí občanské války se Anne musela na rozkaz svého otce Richarda, hraběte z Warwicku, provdat za Eduarda z Lancasteru, ale poté, co Eduard padne v boji, mladí milenci doufají, že tentokrát už jim nebude v cestě nic stát. Jejich naděje se nenaplní, protože se objeví další obrovská překážka a hrozí, že je rozdělí navždycky... Příběh o lásce v bouřlivém období války růží, v době plné nebezpečí a úkladů, kdy ambice a touha po moci hrstky vyvolených určovaly osud celé Anglie.

Chcete si přečíst knihu?Růže z Yorku - Láska a válka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Worth. Číst Růže z Yorku - Láska a válka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY