Horká stopa

Horká stopa - James O. Born | Jesuslecitona.org

...ivní kancelář Horká & Stopa! Netradiční detektivní duo spolehlivě vypátrá zločin i tam, kde po něm není ani stopy ... Horká stopa - Mladá fronta - Janouchová Kateřina od 238 Kč ... ... . Haf! Krátké a vtipné detektivní příběhy polechtají bránici začínajícím čtenářům. Werner Steinberg: Horká stopa. Autor: werner steinberg, jazyk: český, žánr: detektivka… vazba je v pořádku, přebal je v pořádku, stránky jsou v… Kauza Čapí hnízdo 26. září 2019 6:11 Horká stopa nikam. Proč Šarochovi proti Babišovi nepomohly dokumenty z banky HSBC Ani třináct let po ... Horká stopa nikam. Proč Šarochovi proti Babišovi nepomohly ... ... . září 2019 6:11 Horká stopa nikam. Proč Šarochovi proti Babišovi nepomohly dokumenty z banky HSBC Ani třináct let po zmizení Maddie McCann (dnes by jí bylo 16 let) nestrkají policisté hlavu do písku. Kriminálka se vrátila do portugalského resortu, odkud dívenku v květnu 2007 pravděpodobně někdo unesl. Vyslýchali britskou barmanku, která kdysi chodila s německým dekoratérem. Svitla snad po takové době naděje na nalezení Maddie? Všechny informace o produktu Kniha Horká stopa - Mladá fronta - Janouchová Kateřina, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Horká stopa - Mladá fronta - Janouchová Kateřina. Horká stopa. Mistrovství rep...

INFORMACE

AUTOR
James O. Born
DIMENZE
8,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Horká stopa.pdf

POPIS

Po návratu z Bosny se ATF Agent Alex Duarte pomalu vrací k běžnému životu v jižní Floridě. Když však dojde k výbuchu auta nebezpečného pašeráka zbraní, Alexův život se roztočí na plné obrátky – výbuchů totiž bylo několik, a je třeba útočníka dopadnout. Spolu s advokátkou z ministerstva spravedlnosti, která předpokládá, že výbuchy ve Virginii a Seattlu spolu souvisí, Duarte křižuje zemi, aby útočníka dopadl.

Chcete si přečíst knihu?Horká stopa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James O. Born. Číst Horká stopa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY