Fakt se to stalo?: aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry

Fakt se to stalo?: aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry - Jenny Lawson | Jesuslecitona.org

...aše cena:83Kč Fakt se to stalo? aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry ... Fakt se to stalo? | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Jenny Lawson; Jenny Lawson . 4,3 . Sledovať autora . Romány. Všetky knihy autora . Kristián, 2014. Na sklade. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Kristián, 2014. Jenny Lawson patří k nejvtipnějším a nejsledovanějším americkým bloggerkám, kterou ... Takže uviděla jsem zajímavou obálku a nemohla jsem jinak, než se do knížky podívat. A byla jsem opravdu mile překvapená! To bylo přesně to, co jsem hledala! Celá knížka s ... víceméně - ABZ slovník českých synonym ... . A byla jsem opravdu mile překvapená! To bylo přesně to, co jsem hledala! Celá knížka se jmenuje takto: Fakt (fuck) se to stalo? aneb víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry Nejzábavnější monografie vůbec... Kupte knihu Fakt se to stalo? (Jenny Lawson) s 22 % slevou za 77 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Fakt se to stalo? aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry autor: Lawson Jenny doporučená cena: 99 Kč naše cena:83Kč Fakt se to stalo? aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry - Jenny Lawson Jenny Lawson patří k nejvtipnějším a nejsledovanějším americkým bloggerkám, kterou oceňují i takové známé osobnosti jako Neil Gaiman pro její odvážně černý, politicky nekorektní, často bizarní humor,... Knihy Daleko v srdci-- autor: Slouka Mark Prima to bývalo a prima je to i teď!-- autor: Mlynář Jakub, Sedláčková Markéta Americká elegie-- autor: Vance J. D. Fakt se to stalo? aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry-- autor: Lawson Jenny Rod v memoárech-- autor: Filipowicz Marcin, Zachová Alena Objednávejte knihu Fakt se to stalo? aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Úvodní stránka Krásná literatura Próza Humor a satira Fakt se to stalo? aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry Krásná literatura Próza Autor: Lawson Jenny: Anotace: "Fakt se to stalo? aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry". Vtipná a satiricky kousavá americká blogerka glosuje ve své románové prvotině zásadní události svého dětství, prožitého v jednom texaském zapadákově. Fakt se to stalo?, aneb, Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry. Antikvariát Vydavatel: V Praze : Kristián ve spolupráci s Radioservisem, 2014 : Vazba: vazba měkká - lepená vazba : Stav: zeptejte se, poraďte; ... další>> <

INFORMACE

AUTOR
Jenny Lawson
DIMENZE
4,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Fakt se to stalo?: aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry.pdf

POPIS

Jenny Lawson patří k nejvtipnějším a nejsledovanějším americkým bloggerkám, kterou oceňují i takové známé osobnosti jako Neil Gaiman pro její odvážně černý, politicky nekorektní, často bizarní humor, s jakým glosuje svůj život. Ve své literární prvotině popisuje klíčové události z dětství, které prožila v zapadlém městečku bůhvíkde v Texasu. Dominoval mu pábitelský otec se zálibou ve vycpávání zvířat, nepředstavitelně nuzné rodinné poměry, exotičtí prarodiče z Československa a traumatické zážitky ze školy, až se čtenáři tají dech, a zároveň originálně komické, až bolí bránice. Historky z období dospělosti jsou plné vtipných manželských hádek s excentrickým manželem, bojem s propukající duševní poruchou zahrnující sociální fobii, deprese, panické záchvaty a obsese, které v nás evokativně vyvolávají pochybnosti o normalitě vlastní a našeho okolí. Svým sarkastickým, provokujícím, ale statečným postojem k životním eskapádám, svou tolerancí a otevřeným srdcem bude českému publiku nejvíce připomínat Betty MacDonaldovou a její román Co život dal a vzal. Několik životních postřehů Jenny Lawson: Jestli chcete, aby se vám v nemocnici víc věnovali, předstírejte duševní poruchu. Nevadí, že umíráte strachy, hlavně že se u toho dobře bavíte. Když se had tváří jako chřestýš a přitom má před sebou po zuby ozbrojenou matku, je to stejné, jako kdybyste před policajtem vytáhli falešnou pistoli. V obojím případě vás nečeká nic jiného než smrt. Texas je stát, kde kdysi zakázali sodomii a orální sex, ale s bohorovným klidem se tu ve jménu lovecké vášně toleruje, když chlapi smrdí jako tchoři.

Chcete si přečíst knihu?Fakt se to stalo?: aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Lawson. Číst Fakt se to stalo?: aneb Víceméně pravdivé a rozhodně originální memoáry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY