Vyhněte se chybám v účetnictví: rady, řešení, praktické příklady

Vyhněte se chybám v účetnictví: rady, řešení, praktické příklady - Jiří Dušek | Jesuslecitona.org

...ho poradce, ze zkušeností při provádění kontrol účetnictví ... Vyhněte se chybám v účetnictví - Dušek Jiří | Knihy Grada ... ... rady, řešení, praktické příklady. DUŠEK Jiří. Info: Grada Publishing, 2014 (1.) - brož., 128 str. EAN: 9788024754338 Atlanta napsal/a o Vyhněte se chybám v účetnictví - rady, řešení, praktické příklady Vytisknuté snímky pro prezentaci, které postrádají konkrétnější obsah. Autor si ani nedal tu práci, aby snímky upravil pro knihu. Vyhněte se chybám v účetnictví - rady, řešení, praktické ... Vyhněte se chybám v účetnictví - Dušek Jiří | Knihy Grada ... . Vyhněte se chybám v účetnictví - rady, řešení, praktické příklady - Rady, řešení, praktické příklady - Jiří Dušek . Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, ze zkušeností při provádění ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Jak se vyhnout chybám v účetnictví -- rady, řešení, praktické příklady - Jiří Dušek. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Vyhněte se chybám v účetnictví - rady, řešení, praktické ... Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám ... Kód: 0245402 Poradce Daně a účetnictví, vzory a případy (DÚVaP) 8/2019 - Novelizace zákona o DPH, Příjmy z dědění a darov . Novelizace zákona o DPH pro rok 2019 v příkladech (Ing. Václav Benda) Příjmy z dědění a darování z hlediska daně z příjmů FO (Ing. Vyhněte se chybám v účetnictví. rady, řešení, praktické příklady - Daně, účetnictví. Autor: Jiří Dušek Vydavateľstvo: GRADA 2014 EAN: 9788024754338 Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Vyhněte se chybám v účetnictví - rady, řešení, praktické příklady - Rady, řešení, praktické příklady - Jiří Dušek . Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, ze zkušeností při provádění ... Viac o knihe Vyhněte se chybám v účetnictví (Jiří Dušek) Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, ze zkušeností při provádění kontrol účetnictví i z dotazů na školení. Seznamte se s rozsáhlou nabídkou profesních řešení, volitelných specializací, dalšího autorského obsahu a aplikací Wolters Kluwer a autorského obsahu partnerských společností. Vyhněte se chybám v účetnictví - rady, řešení, praktické příklady Daně z příjmů 2015 - přehledy, daňové a účetní tabulky DPH 2015 - zákon s přehledy...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
5,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyhněte se chybám v účetnictví: rady, řešení, praktické příklady.pdf

POPIS

Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, ze zkušeností při provádění kontrol účetnictví i z dotazů na školení. Podává široký přehled všech druhů kontrol v účetnictví. Uvádí popis účetní inventury a vysvětluje zároveň, proč je základem každého účetnictví. Tato publikace je především určena pro širokou účetní veřejnost.

Chcete si přečíst knihu?Vyhněte se chybám v účetnictví: rady, řešení, praktické příklady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Vyhněte se chybám v účetnictví: rady, řešení, praktické příklady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY