Pád vzhůru

Pád vzhůru - Gary van Haas | Jesuslecitona.org

...jšího pohodlí. ... 50+ videos Play all Mix - Pekař - Vrcholky a Pády (OFFICIAL 4K) YouTube Škwor - Síla starejch vín (oficiální videoklip) - Duration: 3:12 ... Pád vzhůru - Richard Rohr | Knihy.ABZ.cz ... . Škwor 42,127,337 views Tento „pád" - který ale ve skutečnosti míří vzhůru - je odkazem světových náboženství, jemuž se lidé nejvíce vzpírají a který je v rozporu s běžným míněním. Což platí také - a zejména - pro náboženství křesťanské. Pád vzhůru. Kdo napsal knihu Pád vzhůru? Autorem je Gary van Haas. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Tento „p ... Pád vzhůru | Albatros media ... . Pád vzhůru. Kdo napsal knihu Pád vzhůru? Autorem je Gary van Haas. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Tento „pád" - který ale ve skutečnosti míří vzhůru - je odkazem světových náboženství, jemuž se lidé nejvíce vzpírají a který je v rozporu s běžným míněním. Což platí také - a zejména - pro náboženství křesťanské. Hlavní hrdina románu Pád vzhůru od amerického autora Garyho van Haase se jmenuje Gerald von Hassel. Má tedy čtenář očekávat cosi na způsob hluboké osobní zpovědi? Nic nemůže být dále od pravdy. Pád vzhůru je rychlou jehlou šité naivistické podobenství s nejasným poselstvím. Pád vzhůru | První polovina lidského života je dobou budování identity, dosahování výsledků, výkonu. S postupujícím věkem se však před člověkem otevírá nová cesta - cesta, jež zahrnuje omyly, ztráty, bezmoc, utrpení, všechno to, co nás vytrhuje z našeho dřívějšího pohodlí. Tato nová fáze vyžaduje změnu pohledu na sebe sama, v němž se odvážíme dát ... Pád vzhůru Autor Richard Rohr. První polovina lidského života je dobou budování identity, dosahování výsledků, výkonu. S postupujícím věkem se však před člověkem otevírá nová cesta - cesta, jež zahrnuje omyly, ztráty, bezmoc, utrpení, všechno to, co nás vytrhuj ......

INFORMACE

AUTOR
Gary van Haas
DIMENZE
7,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Pád vzhůru.pdf

POPIS

Příběh ze současného New Yorku o zdrcujícím pádu člověka až na nejhlubší lidské dno, o zoufalém boji, hledání sil na přežití a hlavně... o druhé šanci. Gerald von Hassel byl úspěšný mladý muž – špičkový obchodník z Wall Street. Měl jistou práci, solidní příjem, útulný dům v luxusní čtvrti, vůz Mercedes-Benz, milou přítelkyni… Co víc si přát? Jeho život plynul poklidně, stereotypně, bez jakýchkoliv výstřelků, přesně podle plánu. Jenže jednoho osudového rána dojde k nečekanému zvratu a souhrou zvláštních okolností přijde Gerald o všechny své dosavadní „jistoty“. Zůstane naprosto bez prostředků a hlavně bez přátel. Ze svého místa na výsluní se propadne hluboko na společenské dno. Skončí jako lidská troska bez domova, bez tváře, beze jména, ploužící se bezvládně po newyorských smetištích. Vyhublý, zarostlý, hladový, se rty rozpraskanými horečkou… Vydrží Gerald být svědkem vlastního potupného úpadku? Najde v sobě zbytek sil na přežití? Autor si lehce pohrává s otázkou karmy a karmického dluhu anebo s přírodními zákony příčiny a následku, případně lidovými „božími mlýny“. Pochopí Gerald, následky jakých činů z minulosti ho dostihly? Přinutí ho nová situace zpomalit a začít přemýšlet o tom, jak se dostat tam, kde by chtěl být, nebo dokonce svůj život přehodnotit? Pak by mohl dostat druhou šanci… Jsi tím, čím jsi byl, a budeš tím, čím jsi teď.

Chcete si přečíst knihu?Pád vzhůru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary van Haas. Číst Pád vzhůru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY