Neznámé Čechy 6.díl: Posvátná místa východních Čech

Neznámé Čechy 6.díl: Posvátná místa východních Čech - Václav Vokolek | Jesuslecitona.org

...mé nebo zapomenuté lokality České republiky z nejrůznějších hledisek ... Neznámé Čechy 7 - Václav Vokolek | Knihy Dobrovský ... . Dům knihy.cz > Knihy > Cestování > Neznámé Čechy 6. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Neznámé Čechy 6. Posvátná místa východních Čech. VOKOLEK Václav. Info: Mladá fronta, 2014 (1.) - váz., 272 str. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat in ... Neznámé Čechy 7 - Václav Vokolek | Knihy Dobrovský ... . Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Své autorské texty čte Irina Kolaříková z uskupení Otevření a spisovatel Václav Vokolek ze své knihy Neznámé Čechy 6.díl - Posvátná místa východních Čech. KREV ze dne 18.11.2014 Fotky ze čtení Neznámé Čechy - Posvátná místa východních Čech, 5. díl (Mladá fronta 2013) Svět kamenů (s fotografiemi H. Rysové - Malvern 2013) Neznámé Čechy - Posvátná místa severovýchodních Čech, 6. díl (Mladá fronta 2014) Ve východních Čechách se setkáme se zázraky i se stopami prvních křesťanských věrozvěstů, ať již v kamenných křížích, křtitelnicích či v pověstech. ... Neznámé Čechy 4 - Posvátná místa jihovýchodních Čech. ... Neznámé Čechy 7 - Posvátná místa jihozápadních Čech. Knihy zo série Neznámé Čechy na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Neznámé Čechy - Posvátná místa středních Čech - I. díl ... Více » 559 Kč. Esoterická Anglie. John Michell. Externí sklad. Více » 267 Kč. Neznámé Čechy - Posvátná místa středních Čech - II. díl. Václav Vokolek. Externí sklad. ... Neznámé Čechy 6 - Posvátná místa východních Čech. 314 Kč Neznámé Čechy 4. - Posvátná místa jihovýchodních Čech - Vokolek Václav. Rok vydání: 2012 Počet stran: 231 Formát: Vázaná Poznejte tajemství největších perel jihovýchodních Čech Ve čtvrtém svazku cyklu Neznámé Čechy se představí po Středních a Severních Čechách region na jih od Prahy a na východ od Vltavy, až po hranice s Moravou....

INFORMACE

AUTOR
Václav Vokolek
DIMENZE
8,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Neznámé Čechy 6.díl: Posvátná místa východních Čech.pdf

POPIS

Šestý díl Neznámých Čech je věnován východním Čechám, tedy krajině Hradecka, Pardubicka, Chrudimska, Jizerských hor, Železných hor a Vysočiny. Na řadě míst tento díl překročí tradiční hranice Moravy, které ovšem současné státoprávní uspořádání nerespektuje. Na tomto rozsáhlém území bude čtenář spolu s autorem objevovat posvátné hory, poutní místa a posvátné stavby, nejen křesťanské. Velkým tématem východočeské krajiny je náboženská reformace, takže se tu budeme setkávat se stopami Jednoty bratrské i s těmi, kteří zůstali „věrní ve víře“.Ve východních Čechách se setkáme se zázraky i se stopami prvních křesťanských věrozvěstů, ať již v kamenných křížích, křtitelnicích či v pověstech. I v tomto dílu si čtenář uvědomí, že posvátnost je síla, která formuje nejen krajinu, ale i člověka v ní.

Chcete si přečíst knihu?Neznámé Čechy 6.díl: Posvátná místa východních Čech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Vokolek. Číst Neznámé Čechy 6.díl: Posvátná místa východních Čech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY