Náhodná smrt patriarchy

Náhodná smrt patriarchy - Leif Davidsen | Jesuslecitona.org

...geniálny súkromný detektív Hercule Poirot ... Náhodná smrt patriarchy | Kniha Zlín ... . Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Po priaznivom prijatí prvého románu zo série Vraždy v Tatrách prichádza autor s druhým románom, v ktorom znovu vystupujú kapitán Baranovský s poručíkom Trnkom a ďalšie postavy známe z predošlej knihy. Jeden z nich se bude muset převtělit do d ... Náhodná smrt patriarchy - Leif Davidsen - Megaknihy.cz ... . Jeden z nich se bude muset převtělit do dvojí existence v tajné operaci na život a na smrt… Rudá volavka z pera veterána CIA s dokonalou znalostí svébytného světa kontrarozvědky získala Edgar Award 2013 za nejlepší špionážně-detektivní debut roku. Zobrazte si profil uživatele Lada Halounova na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Lada má na svém profilu 7 pracovních příležitostí. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Lada a pracovní příležitosti v podobných společnostech....

INFORMACE

AUTOR
Leif Davidsen
DIMENZE
7,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Náhodná smrt patriarchy.pdf

POPIS

V průběhu jediného zasněženého dne dojde v Moskvě ke dvěma úmrtím. Ruský patriarcha zemře poklidně ve své posteli a chvíli poté je v zapadlém dvorku nalezen k smrti ubitý Dán Gabriel Lassen. Zdánlivě spolu tato dvě úmrtí nijak nesouvisí, ale doma v Dánsku přijde Gabrielovo dvojče Adam na podezřelé indicie, které ukazují na možnou souvislost. Při pokusu odhalit bratrovu vraždu se Adam vrací hluboko do vlastní minulosti: jeho rodiče se setkali v sedmdesátých letech v Sovětském Svazu a prožili zde dánsko-ruský milostný příběh. Dostane se však i do srdce moderního Ruska, kde se ekonomické a náboženské zájmy spojují do velké politické hry, která kromě jiného zahrnuje i boj o grónské nerostné bohatství. Je to hra, ve které se stěží odlišují přátelé od nepřátel.

Chcete si přečíst knihu?Náhodná smrt patriarchy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leif Davidsen. Číst Náhodná smrt patriarchy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY