Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby

Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby - Mooji | Jesuslecitona.org

...ho osobních setkání a satsangů po celém světě ... Psaní na hladině vody - Mooji | Knihy Dobrovský ... . ... Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby. ... Anotace. Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Kniha: Psaní na hladině vody - Spontánní proml ... Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a ... ... . Kniha: Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby (Mooji)(Mooji) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby . Porovnat podle parametr ů Odebrat ze ... Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání ... Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 245,00 Cena bez DPH 213,04 Kč ... Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby Mooji pdf ulozto Psmith to zařídí Pelham Grenvill Wodehouse kniha Psychoterapie dítěte: Případ šestiletého chlapce Peter Pöthe kniha Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby. Mooji. 245 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Mooji
DIMENZE
4,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby.pdf

POPIS

Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Tato kniha je také pokladem díky obsaženým originálním kresbám, jež podporují psaná slova Pravdy. V Moojiho kresbách štětcem není žádný úmysl zachytit jakékoliv poznatelné objekty. Je to gejzír kreativní radosti. Jeho kresby vyjadřují spontaneitu a svobodu, jež souzní se životem. Je to víra v interpretace mysli, jež jsou příčinou našeho odbočení od zřejmé pravdy. Jeden způsob, jak se dostat z této pasti, je meditovat nad tím, co zde s námi Mooji sdílí a k čemu neochvějně poukazuje.

Chcete si přečíst knihu?Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mooji. Číst Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY