Život je krátký jak prásknutí bičem

Život je krátký jak prásknutí bičem - Zdeněk Potužil | Jesuslecitona.org

...iha: Život je krátký jak prásknutí bičem Autor: Zdeněk Potužil ... Kniha: Život je krátký jak prásknutí bičem | Knihy.ABZ.cz ... . Sborník dokumentů z let 1884-2013, které se vztahují k životu a dílu zakladatele proslulého Divadla na okraji, režiséra Zdeňka Potužila. Kromě studií o ... Život je krátký jak prásknutí bičem. Potužil Zdenek Vydavatel: Divadlo na okraji, TorstRok: 2014Formát: A5 ISBN 978-80-7215-491-3 Život je krátký jak prásknutí bičem : sborník : dokumenty z let 1884-2013. Praha: Divadlo na okraji ve spolupráci s nakl. Torst, 2014. ISBN 97 ... Život je krátký jak prásknutí bičem - Zdeněk Potužil ... ... . Praha: Divadlo na okraji ve spolupráci s nakl. Torst, 2014. ISBN 978-80-7215-491-3. Externí odkazy. Zdeněk Potužil v Česko-Slovenské filmové databázi Život je krátký jak prásknutí bičem : sborník : dokumenty z let 1884-2013. Praha: Divadlo na okraji ve spolupráci s nakl. Torst, 2014. ISBN 978-80-7215-491-3. Kapitola Pavel Šváb a spol., s. 71-76. Externí odkazy V roce 2014 vydal knihu Život je krátký jak prásknutí bičem, kde přibližuje své exhibicionistické soukromí i veřejnou tvář, spojenou hlavně s tvorbou Divadla na okraji. Má syna žijícího ve Švýcarsku, on sám žije od roku 2007 v registrovaném partnerském svazku. Ifkis "Sfinkter" Highwood Život je krátký jak prásknutí bičem autor: Potužil Zdeněk dopor. cena: 388 Kč naše cena: 326Kč Život je krátký jak prásknutí bičem - Potužil Zdeněk. Kniha představuje v pestré koláži různorodých textů a unikátních fotografií veřejnou i soukromou... JAK KRÁTKÝ JE NÁŠ ŽIVOT Pokud se vám naše video líbilo, sdílejte ho s přáteli. ... JAK HLUBOKÝ JE OCEÁN? A CO SE UKRÝVÁ NA JEHO DNĚ? - Duration: 10:16. TopTrendingCZ 984,154 views ... Život je krátký jak prásknutí bičem autor: Potužil Zdeněk dopor. cena: 388 K ... Ego Rytmus Aneš album ERA, sk hiphop. Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. Kniha: Život je krátký jak prásknutí bičem. Autor: Zdeněk Potužil + Pavel Bušta Cena vč. DPH: 359,- ... Tvorba tohoto divadla - představující veřejnou tvář Potužilovy tvůrčí osobnosti - je zde nastíněna mimo jiné několika významnými teatrologickými studiemi, rozsáhlými rozhovory, fotografiemi a soupisy ... Život je krátký jak prásknutí bičem - Zdeněk Potužil. Autor : Zdeněk ...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Potužil
DIMENZE
8,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Život je krátký jak prásknutí bičem.pdf

POPIS

Kniha představuje v pestré koláži různorodých textů a unikátních fotografií veřejnou i soukromou tvář divadelního a televizního režiséra Zdeňka Potužila, klíčové osobnosti dnes již legendárního Divadla na okraji. Tvorba tohoto divadla – představující veřejnou tvář Potužilovy tvůrčí osobnosti – je zde nastíněna mimo jiné několika významnými teatrologickými studiemi, rozsáhlými rozhovory, fotografiemi a soupisy inscenací. Soukromá Potužilova tvář, často šokující, exhibicionistická a překračující společenská tabu, je zde představena rozhovory, původními Potužilovými vzpomínkovými texty a písemným dialogem mezi Potužilem a básníkem a prozaikem Pavlem Buštou. Kniha je doplněna podrobnými soupisy Potužilovy divadelní i televizní režijní práce a původními texty Miroslava Kováříka a Mikiho Jelínka, přibližujícími Potužilovu osobnost. Kniha vychází ve spolupráci s dnešním „divadlem na okraji“.

Chcete si přečíst knihu?Život je krátký jak prásknutí bičem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Potužil. Číst Život je krátký jak prásknutí bičem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY