Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby

Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby - Mooji | Jesuslecitona.org

... vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji ... Psaní na hladině vody - Mooji | Knihy Dobrovský ... . Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Spontánní promluvy, vhledy a kresby . Mooji; Mooji . 5,0 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra. Všetky knihy auto ... Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a ... ... . Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra. Všetky knihy autora . Maitrea, 2014 ... Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední ... Objednávejte knihu Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Psaní na hladině vody. Spontánní promluvy, vhledy a kresby. ... Jeho kresby vyjadřují spontaneitu a svobodu, jež souzní se životem. Je to víra v interpretace mysli, jež jsou příčinou našeho odbočení od zřejmé pravdy. Jeden způsob, jak se dostat z této pasti, je meditovat nad tím, co zde s námi Mooji sdílí a k čemu ... Název: Psaní na hladině vody - Spontánní promluvy, vhledy a kresby. Autor: Mooji. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; ISBN: 978-80-7500-074-3. EAN: 9788075000743. Objednací kód: NA245878 Psaní na hladině vody; Psaní na hladině vody. Nakladatelství: Maitrea a.s. Podtitul: Spontánní promluvy, vhledy a kresby Autor: Mooji. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2015 Počet stran: 208 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 150 Kč. Cena bez ... Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Tato kniha je také pokladem díky obsaženým originálním kresbám, jež...

INFORMACE

AUTOR
Mooji
DIMENZE
10,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby.pdf

POPIS

Psaní na hladině vody je zhuštěným paprskem té vroucí záře, kterou je Mooji. Uvnitř jsou obsaženy zlaté valouny moudrosti, jež byly nashromážděny za poslední desetiletí z Moojiho zápisníků a z jeho osobních setkání a satsangů po celém světě. Tato kniha je také pokladem díky obsaženým originálním kresbám, jež podporují psaná slova Pravdy. V Moojiho kresbách štětcem není žádný úmysl zachytit jakékoliv poznatelné objekty. Je to gejzír kreativní radosti. Jeho kresby vyjadřují spontaneitu a svobodu, jež souzní se životem. Je to víra v interpretace mysli, jež jsou příčinou našeho odbočení od zřejmé pravdy. Jeden způsob, jak se dostat z této pasti, je meditovat nad tím, co zde s námi Mooji sdílí a k čemu neochvějně poukazuje.

Chcete si přečíst knihu?Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mooji. Číst Psaní na hladině vody: Spontánní promluvy, vhledy a kresby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY