Boj s démony aneb Učebnice magie

Boj s démony aneb Učebnice magie - Renáta Šťastná | Jesuslecitona.org

...40951 ISBN: 978-80-7354-095-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 152 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Šamanka Renata | Astrovíkend ... . vydání) ... Kniha: Boj s démony aneb Učebnice magie Autor: Renáta Šťastná V knize jsou popsány a vysvětleny autorkou vyzkoušené a osvědčené metody magie. Hledáte Boj s démony aneb Učebnice magie od Renáta Šťastná? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Markýza duchů je moje třetí knížka. V roce 2011 vyšla kniha Boj s démony aneb učebnice m ... Markýza duchů - Petr Nováček,Renáta Šťastná | Knihy Dobrovský ... . 33 prodejen po celé ČR Markýza duchů je moje třetí knížka. V roce 2011 vyšla kniha Boj s démony aneb učebnice magie, v roce 2013 Ze života šamanky. V těchto knížkách jsem popsala metody magie a hlavně příběhy z mojí praxe, jak jsem pomáhala lidem i zvířátkům. Boj s démony aneb Učebnice magie - Šťastná Renáta - V knize jsou popsány a vysvětleny autorkou vyzkoušené a osvědčené metody mag...

INFORMACE

AUTOR
Renáta Šťastná
DIMENZE
3,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Boj s démony aneb Učebnice magie.pdf

POPIS

V knize jsou popsány a vysvětleny autorkou vyzkoušené a osvědčené metody magie. Naleznete zde postup, jak odvádět duchy a astrály, jak vcházet do minulých životů. Tyto metody vám pomohou odhalit pravou podstatu věcí. Ukáží, jaký člověk ve skutečnosti je. Je dobré umět techniky magie pro vlastní potřebu, ochranu svého zdraví a života. O autorce: K zájmu o duchovno ji vedla její babička Anežka, která v roce 2011 oslaví 90 let. Doba totality těmto věcem nepřála a nebylo možno je rozvíjet. Během studia na VŠ pedagogické v Brně se začala zajímat o astrologii a absolvovala kurz astrologie. Profesionálně se začala tomuto oboru věnovat od roku 2003, o rok později přidala i výklad karet. Od roku 1996 je absolventkou Silvovy metody základního i léčitelského kurzu. Od listopadu 2009 pořádá soukromé kurzy Metody ke šťastnému rozvoji osobnosti – kurzy magie. Vytvořila pro absolventy skriptum. Má vynikající výsledky v oblasti zdravotních diagnóz a léčitelství, využívá poznatky čínské medicíny. Je dlouholetá dopisovatelka do časopisů s esoterickým zaměřením a do regionálního tisku. Do doby, než jsem poznala paní Šťastnou, jsem měla dosti složitý a těžký život. Hledala jsem pomoc u kartářek a astrologů, zajímala jsem se o esoterické věci. Až na jejím kurzu magie jsem poznala, že musím pracovat sama na sobě, zbavit se veškerých závislostí a bloků, které mě brzdí. Od té doby se můj život začal ubírat správným směrem. Dokážu pomáhat sobě i druhým. Zbavila jsem se veškerých zdravotních problémů. Pochopila jsem, že velký vliv na člověka mají jeho minulé životy, neodvedené duše a astrálové. Používám metody magie a všechny mi fungují znamenitě. Vylepšila jsem metodu zámotků vložením lístku se zprávou do zámotku. Doporučuji kurz magie i knížku každému, kdo hledá duchovní cestu, pravdu a lásku. Zvláště v dnešní době je důležité umět se bránit proti zlu démonům.

Chcete si přečíst knihu?Boj s démony aneb Učebnice magie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Šťastná. Číst Boj s démony aneb Učebnice magie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY