Zaklínačka Lota

Zaklínačka Lota - Petra Neomillnerová | Jesuslecitona.org

... bavila, je to drsný, ale zároveň vtipný ... Petra Neomillnerová - Wikipedie ... . Kdo má rád zaklínače, povinnost. 27.09.2009. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Elektronická kniha: Zaklínačka Lota Autor: Petra Neomillnerová - Soubor povídek o zaklínačce Lotě mapuje její životní dráhu od početí až k událostem, které předcházejí románu Psí zima. Lota svojím zjavom a najmä činmi upútala, preto bolo len otázkou času, kedy sa bude dať znova ponoriť do jej pseudo-stredovekého sveta. Stalo sa a kniha s názvom Zaklínačka Lo ... Petra Neomillnerová - Wikipedie ... . Stalo sa a kniha s názvom Zaklínačka Lota sa nám teraz pekne vyníma na pultoch kníhkupectiev. Zaklínačka Lota. Kdo napsal knihu Zaklínačka Lota? Autorem je Petra Neomillnerová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Zaklínačka Lota - Petra Neomillnerová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni....

INFORMACE

AUTOR
Petra Neomillnerová
DIMENZE
6,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaklínačka Lota.pdf

POPIS

A bude hůř“ české fantastiky. Soubor povídek o zaklínačce Lotě mapuje její životní dráhu od početí až k událostem, které předcházejí románu Psí zima. V kulisách pseudostředověku však zaklínači nebojují jen s příšerami, ale především sami se sebou. Cesta Loty a jejích přátel vede skrz veškerou myslitelnou špínu a bolest do míst, kde lidskost je vzácné koření a kde jediným imperativem je přežít. Můžete se zaklínači pít, fetovat, rvát se i usínat pod jednou přikrývkou, ale závidět jim rozhodně nebudete.

Chcete si přečíst knihu?Zaklínačka Lota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Neomillnerová. Číst Zaklínačka Lota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY