Mami, kup mi psa!

Mami, kup mi psa! - Zuzana Štelbaská | Jesuslecitona.org

...a mamka se ho zeptala, co by si přál k narozeninám, okamžitě vyhrkl: „Mami, kup mi psa!" Ale maminka byla rozumná a pejska do panelákového bytu nechtěla ... skupina YPS - Mama, kúp mi röntgen ( originál klip ) - YouTube ... . A tak to šlo celých dlouhých šest let. V den Ondrových jedenáctých narozenin se ale mělo všechno změnit. Mami, kúp mi psa alebo Aké vybrať zvieratko. Pes je pre dieťa ideálnym parťákom, zažije s ním plno zábavy a naučí sa starať aj o niekoho iného než len samo o seba. ... To už sa naše chovateľskej pudy celkom zdokonalili, a tak sme sa o mačku aj psa starali skutočne svedomito. Když bylo Ondřejovi pět a mamka se ho zep ... YPS - Mama kup mi rentgen - YouTube ... . ... To už sa naše chovateľskej pudy celkom zdokonalili, a tak sme sa o mačku aj psa starali skutočne svedomito. Když bylo Ondřejovi pět a mamka se ho zeptala, co by si přál k narozeninám, okamžitě vyhrkl: Mami, kup mi psa! Ale maminka byla rozumná a pejska do panelákového bytu nechtěla. A tak to šlo celých dlouhých šest let. V den Ondrových jedenáctých naroze...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Štelbaská
DIMENZE
12,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Mami, kup mi psa!.pdf

POPIS

Když bylo Ondřejovi pět a mamka se ho zeptala, co by si přál k narozeninám, okamžitě vyhrkl: „Mami, kup mi psa!“ Ale maminka byla rozumná a pejska do panelákového bytu nechtěla. A tak to šlo celých dlouhých šest let. V den Ondrových jedenáctých narozenin se ale mělo všechno změnit. V košíku na něj sice nečekal pejsek s mašlí kolem krku, zato ho ale čekalo dobrodružství u dědy Medy. Celý měsíc prázdnin sám, jen s dědou! Tedy tak úplně sami nebudou, vždyť děda má tři psy, a to bude teprve legrace. Ondra už se nemůže dočkat, jak s nimi bude běhat po loukách a koupat se v řece. O svém prázdninovém dobrodružství ale potká ještě spoustu dalších pejsků, s osudy šťastnými i těmi smutnějšími, a co všechno prožil a zda přeci jen nakonec na mámě psa nevyloudí, to si už přečtěte sami.

Chcete si přečíst knihu?Mami, kup mi psa! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Štelbaská. Číst Mami, kup mi psa! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY