Když jde štěně do světa

Když jde štěně do světa - Linn Palmová | Jesuslecitona.org

...tanovuje chovatelský řád a u malých od 8 ... Když jde štěně do světa / Nejlevnější knihy ... . týdnů - štěně tím nijak netrpí ani psychicky ani fyzicky, a je to v chovatelském světě s PP zcela normální a běžné. Maxipes Fík je český kreslený animovaný večerníček. Seriál pojednává o příhodách přerostlého mluvícího inteligentního bernardýna Fíka a holčičce Áje. Namluvi... Když jde štěně do světa - Co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko. Cena s DPH 199,00 Cena bez DPH 180,91 Kč ... Když jde štěně do světa | KNIHCENTRUM.cz ... . Cena s DPH 199,00 Cena bez DPH 180,91 Kč ... Když došlo po letech na skutečné pořizování pejska a bylo zapotřebí nastudovat si nějakou non-fiction „psí" literaturu, přečetla jsem Když jde štěně do světa od Linn Palmové. Je to báječný rádce do začátku, obzvlášť pro ty, kteří zatím viděli psa jen na obrázku. Malá kynologická řada obsahuje 7 titulů. Výcvik a výchova psa v kostce, To je moje, Od sebe, Psí dominance, Štěkání, Tahní na vodítku a Když jde štěně do světa. Celý komplet můžete zakoupit se slevou 30 %! Kniha na prodej: Linn Palm: Když jde štěně do světa - co dělat a na co nezapomenout, když se k vám stěhuje štěňátko, 2014. Cena 99 Kč. Antikvariát 11...

INFORMACE

AUTOR
Linn Palmová
DIMENZE
6,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Když jde štěně do světa.pdf

POPIS

Co nevidět se u vás doma zabydlí štěně a vy marně hledáte odpovědi na spousty otázek, které vás v souvislosti s novým spolubydlícím napadají? Nezoufejte! Norská trenérka a chovatelka Linn Palmová sepsala vše podstatné, co musíte vědět nebo udělat, aby se u vás štěněti dobře žilo. Budete-li se řídit jejími radami, vytvoříte si s vaším pejskem harmonický vztah, bude u vás spokojený a vyroste z něj plnohodnotný člen vaší lidsko-psí smečky – a váš příslovečný „nejlepší přítel“.Z předmluvy Turid Rugaas ke knize Když jde štěně do světa: Spoustu let jsem si přála knihu o štěňatech, ale i když se takových knih vydává spousta, žádná dosud neodpovídala mým nárokům na kvalitu. Konečně je tady! Blahopřeji Linn k nádherné knize, krásné nejen na pohled, díky půvabným fotografiím, ale především kvůli konkrétním informacím a radám, novým poznatkům a novému pohledu na tuto problematiku. Pro mne to je bez diskuze kniha roku. Měla by být povinnou četbou pro všechny, kteří mají v plánu koupit si štěně. Pro budoucí i stávající majitele štěňat by měla být tato kniha první volbou mezi kynologickou literaturou. Doufám, že se u ní pobavíte a zároveň naučíte důležité a užitečné věci o svém štěněti.

Chcete si přečíst knihu?Když jde štěně do světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linn Palmová. Číst Když jde štěně do světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY