Černé jezero

Černé jezero - Hella S. Haasseová | Jesuslecitona.org

...í rezervaci Černé a Čertovo jezero. Pod Černým jezerem se nachází chráněná technická památka - první přečerpávací elektrárna v Čechách z roku 1930 ... Černé jezero (Vodní plocha) • Mapy.cz ... . Na konci poslední doby ledové bylo Černé moře jezero, jehož hladina byla o 170 metrů níže než dnes. Vznik dnešního mořského dna se datuje do doby před 1,7 mil. let. Během ledových dob bylo Černé moře odříznuto od Středozemního. V této době byly nízké srážkové úhrny a přítoky řek nebyly dostatečné a proto ... Media in category "Černé jezero" The following 180 files are in this ... Slovinsko jezera - smaragdová voda v srdci hor • Objevuj ... ... . V této době byly nízké srážkové úhrny a přítoky řek nebyly dostatečné a proto ... Media in category "Černé jezero" The following 180 files are in this category, out of 180 total. Černé jezero je největší z pěti ledovcových jezer na české straně Šumavy, zároveň je největším českým jezerem. Leží ve výšce 1008 m n. m., tyčí se nad ním 330 m vysoká skalní stěna Jezerní hory. Při rozloze 18,5 ha dosahuje hloubky až 40 m. Zajímavý dokument z oblasti šumavských jezer, který by určitě mělo vidět co nejvíce lidí.. Rozhodně nechci porušovat autorská práva! Černé jezero v pohoří Pohorje je oblíbeným výletním cílem Mariborčanů V pohoří Pohorje u Mariboru najdete v krajině močálů a rašelinišť Černé jezero (slovinsky Črno jezero). Dojdete k němu pohodlnou procházkou od parkoviště u Domu na Osankarici . Apartmán Černé Jezero se nachází ve Špičáku, 3km od Železné Rudy a jen pár kroků od apartmánu se nachází sjezdovka. Apartmán je po rekonstrukci, nachází se v přízemí. Disponuje předsíní, koupelnou, kuchyní s obývacím pokojem a ložnicí. Kuchyně je plně vybavená (nechybí varná konvice, mikrovlnná trouba a myčka). Operation Neptune was a 1964 disinformation operation by the Czechoslovak secret service, the StB, involving Nazi-era documents.. ...

INFORMACE

AUTOR
Hella S. Haasseová
DIMENZE
12,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Černé jezero.pdf

POPIS

Zavítejte do Nizozemské Indie v klasickém díle nizozemské literatury. Kniha začíná legendární větou „Urug byl můj kamarád“ a na jejích stránkách ožívá idylické dětství dvou chlapců, kteří oba v čase před druhou světovou válkou vyrůstali na plantážích v pohoří Preanger na Jávě. Popisuje se v ní ale i tragická událost, díky níž se začali posléze navzájem odcizovat, až se nakonec jejich životy rozešly úplně. Na pozadí soukromého příběhu se promítají události, během nichž se bývalá kolonie stala samostatnou zemí. Hasseová však zároveň s obrazem koloniální společnosti a slepoty kolonistů k domorodcům, vykresluje i obecně platné podobenství o tom, že naši bližní pro nás zůstávají záhadou.

Chcete si přečíst knihu?Černé jezero ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hella S. Haasseová. Číst Černé jezero Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY