Zvířecí nemocnice 3: Zachraňte štěňátka

Zvířecí nemocnice 3: Zachraňte štěňátka - Tatjana Geßler | Jesuslecitona.org

...plně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty ... Zvířecí nemocnice 3 - Tatjana Gesler | Knihy Dobrovský ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Zvířecí nemocnice - Zachraňte štěňátka! Zvířecí nemocnice - Hledá se kočička; Zvířecí nemocnice - Srnče v nouzi; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181 ... Zvířecí nemocnice. Hledá se kočička Zvířecí nemocnice. Zachraňte štěňátka Goldflam, Ar ... Kniha Zvířecí nemocnice - Zachraňte štěňátka! - Tatjana ... ... .cz. Doprava Kontakt 602 323 181 ... Zvířecí nemocnice. Hledá se kočička Zvířecí nemocnice. Zachraňte štěňátka Goldflam, Arnošt Pohádky o nepotřebných věcech Standa a dům hrůzy Tatínek není k zahození Gray, Kes Nelly a příšerky Nelly, hlídačka příšerek Grolik, Markus Perry Panter a případ ztracené kočky Hallinan, P.K. Pomáhej ostatním Ř ... Objednávejte knihu Zvířecí nemocnice 3 v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zvířecí nemocnice: Zachraňte štěňátka! (978-80-204-3471-5) Kniha - autor Tatjana Gesslerová, 120 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Márinka touží stát se zvěrolékařkou. Pomáhá tatínkovi ve veterinární ordinaci i jejich sousedovi na statku....

INFORMACE

AUTOR
Tatjana Geßler
DIMENZE
4,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířecí nemocnice 3: Zachraňte štěňátka.pdf

POPIS

Márinka touží stát se zvěrolékařkou. Pomáhá tatínkovi ve veterinární ordinaci i jejich sousedovi na statku. A volné chvíle tráví projížďkami na poníkovi s kamarádkou Majkou a pejskem Stracciatellou. Při jedné takové projížďce je však čeká nemilé překvapení. V místním útulku pro opuštěná zvířata hoří! Márinka a její kamarádi zachraňují před všespalujícím požárem vyděšené psy i kočky. A naštěstí se jim podaří z plamenů zachránit i nemocná štěňátka! Útulek je ale na popel a psi potřebují nový domov. Dokáže jim Márinka pomoct? A vyléčí se zraněná zvířata z šoku i popálenin?

Chcete si přečíst knihu?Zvířecí nemocnice 3: Zachraňte štěňátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tatjana Geßler. Číst Zvířecí nemocnice 3: Zachraňte štěňátka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY