Zaklínačka Lota

Zaklínačka Lota - Petra Neomillnerová | Jesuslecitona.org

...my zaklínačka Lota si získala srdce čtenářů i čtenářek, proto se autorka rozhodla doříci to, co bylo v románu jen naznačeno o jejím dětství a dospívání, o jejích rodičích a o tom, jak se dostala do Školy ... Petra Neomillnerová - Wikipedie ... . Poznáte, kde jsou kořeny jejího přátelství s Torgem i jak se seznámila s Urianem. Hlavní hrdinka Psí zimy zaklínačka Lota si získala srdce čtenářů i čtenářek, proto se autorka rozhodla doříci to, co bylo v románu jen naznačeno o jejím dětství a dospívání, o jejích rodičích a o tom, jak se dostala do Školy. Poznáte, kde jsou kořeny jejího přátelství s Torgem i jak se seznámila s Urianem. Zaklínačka Lota, Petra Neomillnerová Petra Neomillnerová se snaží svým hrdinkám věnovat pokud možno spravedlivě, a tak se v z ... Petra Neomillnerová - Wikipedie ... . Poznáte, kde jsou kořeny jejího přátelství s Torgem i jak se seznámila s Urianem. Zaklínačka Lota, Petra Neomillnerová Petra Neomillnerová se snaží svým hrdinkám věnovat pokud možno spravedlivě, a tak se v září po delší době (s ohledem na ďábelské tempo vydávání autorčiných knih se rok opravdu může považovat za „delší dobu") dostaly ke čtenářům další příběhy Loty, kterou známe ... Hlavní hrdinka Psí zimy zaklínačka Lota si získala srdce čtenářů i čtenářek, proto se autorka rozhodla doříci to, co bylo v románu jen naznačeno o jejím dětství a dospívání, o jejích rodičích a o tom, jak se dostala do Školy. Poznáte, kde jsou kořeny jejího přátelství s Torgem i jak se seznámila s Urianem. Kupte knihu Zaklínačka Lota (Petra Neomillnerová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Zaklínačka Lota. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Hodně jsem se bavila, je to drsný, ale zároveň vtipný. Kdo má rád zaklínače, povinnost. 27.09.2009. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Elektronická kniha: Zaklínačka Lota Autor: Petra Neomillnerová - Soubor povídek o zaklínačce Lotě mapuje její životní dráhu od početí až k událostem, které předcházejí románu Psí zima. Lota svojím zjavom a najmä činmi upútala, preto bolo len otázkou času, kedy sa bude dať znova ponoriť do jej pseudo-stredovekého sveta. Stalo sa a kniha s názvom Zaklínačka Lota sa nám teraz pekne vyníma na pultoch kníhkupectiev. Zaklínačka Lota. Kdo napsal knihu Zaklínačka Lota? Autorem je Petra Neomillnerová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Zaklínačka Lota - Petra Neomillnerová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni....

INFORMACE

AUTOR
Petra Neomillnerová
DIMENZE
11,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaklínačka Lota.pdf

POPIS

A bude hůř“ české fantastiky. Soubor povídek o zaklínačce Lotě mapuje její životní dráhu od početí až k událostem, které předcházejí románu Psí zima. V kulisách pseudostředověku však zaklínači nebojují jen s příšerami, ale především sami se sebou. Cesta Loty a jejích přátel vede skrz veškerou myslitelnou špínu a bolest do míst, kde lidskost je vzácné koření a kde jediným imperativem je přežít. Můžete se zaklínači pít, fetovat, rvát se i usínat pod jednou přikrývkou, ale závidět jim rozhodně nebudete.

Chcete si přečíst knihu?Zaklínačka Lota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Neomillnerová. Číst Zaklínačka Lota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY