Java 8: Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé

Java 8: Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé - Rudolf Pecinovský | Jesuslecitona.org

...rodejen po celé ČR Java 8 Java 8 ... EAN: 9788024746388 ... Java 8 - Rudolf Pecinovský | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Rudolf Pecinovský. Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé. Manufacturer: GRADA. Varianta: Kniha 535 K ... Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé : Druh sortimentu Kniha ... Java 8 . 29,56 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé ... Navíc probírá i řadu témat, která patří do základní výbavy objektového programátora, přestože jsou většinou probírána až v pokročilých nebo dokonce nadstavbových kurzech. Úvod do objektové architektury pro mírně pokročil ... Java 8 - Rudolf Pecinovský | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé ... Java 8 je druhým dílem populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. ... kteří potřebují získat hlubší vhled do problematiky objektově orientovaného programování a návrhu architektury objektově orientovaných programů. Čítaj viac. Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé najdete zde. Oproti předchozím verzím je v těchto knihách kladen ještě větší důraz na to, aby se studenti naučili především zásady návrhu správné architektury, protože vlastní kódování stále více přebírají nejrůznější generátory kódu. Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé (kniha) Ke studiu publikace nejsou potřebné žádné velké předběžné zkušenosti. Stačí znalosti na úrovni prvního dílu či jiných začátečnických učebnic. Java 8. Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé. Pecinovský Rudolf. Grada , 2014 Java 8. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé Autor: Rudolf Pecinovsk ... Ošetřovatelství - ošetřovatelské postupy pro zdravotnické asistenty. Java 8 Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé JAVA ... 2014: vydání: 1. stran: 655: rozměry: 24 cm: ISBN: 978-80-247-4638-8 (brož.) Java 8 je druhým dílem populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic se totiž nesoustředí na výuku syntaxe jazyka a ... Tu sa nachádzate: Heureka.sk » Vyhľadávanie Java 8 Nájdené kategórie (9) Knihy , Dámska obuv , AC adaptéry - neoriginálne , Batérie do notebookov - neoriginálne , Peňaženky , Hudba , Prípravky na oči , E-book elektronické knihy , Učebnice Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé ... ISBN: 978-80-247-4638-8: Vydanie...

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Pecinovský
DIMENZE
4,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Java 8: Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé.pdf

POPIS

Java 8 je druhým dílem populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic se totiž nesoustředí na výuku syntaxe jazyka a práce s knihovnami, ale učí čtenáře doopravdy programovat. Učí jej, jak má při programování myslet a pomůže všem, kteří potřebují získat hlubší vhled do problematiky objektově orientovaného programování a návrhu architektury objektově orientovaných programů.Ke studiu publikace nejsou potřebné žádné velké předběžné zkušenosti. Stačí znalosti na úrovni prvního dílu či jiných začátečnických učebnic. Avšak ohlasy na předchozí vydání ukázaly, že i zkušení programátoři s údivem zjišťují, kolik je v ní důležitých informací, které se ve svých dosavadních kurzech nedozvěděli. Jak výstižně napsal jeden čtenář: „Myslel jsem si, že nejsem žádné programátorské ucho. Když jsem ale přečetl vaši učebnici, otevřel jsem oči a hubu. Konečně jsem pochopil věci, které mi ostatní učebnice nedokázaly vysvětlit.“ Výklad je postaven na příkladech, které autor spolu s čtenářem postupně řeší a přitom čtenáře učí nejenom základním programátorským návykům a dovednostem, ale předvede mu i nejrůznější užitečné triky, z nichž mnohé nikde jinde vysvětlené nenajdete. Současně upozorňuje na nejčastější začátečnické chyby, které před svými čtenáři ostatní učebnice většinou tají. Navíc probírá i řadu témat, která patří do základní výbavy objektového programátora, přestože jsou většinou probírána až v pokročilých nebo dokonce nadstavbových kurzech.

Chcete si přečíst knihu?Java 8: Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Pecinovský. Číst Java 8: Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY