Tajemství katakomb

Tajemství katakomb - Tom Egeland | Jesuslecitona.org

... koster, zdi pokryté záhadnými symboly ... Malta: Ħal Saflieni - tajemství starověkých katakomb ... ... . Vtom ale narazí na čerstvé lidské stopy. A ... Tajemství katakomb Autor Tom Egeland. V temných katakombách hluboko pod povrchem římských ulic bloudí čtrnáctiletý Robert a hledá cestu ven. Avšak všechny chodby jsou si podobné, pokryté malbami lebek a záhadnými symboly. Tajemství katakomb. 20. 8. 2019, 2:10; Dokument VB (2013) širokoúhlé. Dokumentární seriál VB (2013). Histor ... Malta: Ħal Saflieni - tajemství starověkých katakomb ... ... . Dokumentární seriál VB (2013). Historik dr. Michael Scott odkrývá tajemství záhadného hrobu odhaleného ve slavných římských katakombách. (65 min) Přidat do mého TV programu. Hlavní zprávy. Tajemství katakomb 4.5. 1 recenze ; V temných katakombách hluboko pod povrchem římských ulic bloudí čtrnáctiletý Robert a hledá cestu ven. Avšak všechny chodby jsou si podobné, pokryté malbami lebek a záhadnými symboly. Vtom Robert narazí na čerstvé lidské stopy. Kniha Strážce brány je výsledkem autorova mnohaletého zájmu o záhady a snahy o jejich objasnění. Do historie vstoupila jeho reportáž o podivuhodné bytosti z jihlavského podzemí, která v pořadu Na vlastní oči TV Nova budila v letech 1997 - 2000 skutečnou senzaci. Stanislav Motl se k tomuto tématu vrací, přináší další tajuplná fakta a souvislosti a popisuje ... Rekonstrukce klatovských katakomb začala teprve před měsícem a zedníci už narazili na první archeologické skvosty. Pod podlahou hrobky jezuitů našli zbytky středověkých domů a studnu. Nálezy budou součástí nové expozice, návštěvníci je uvidí skrz skleněnou podlahu. Tajemství katakomb. 19. srpen 22:15 › 23:15. Vyhledat na Seznam.cz. Dokumentární seriál VB (2013). Historik dr. Michael Scott odkrývá tajemství záhadného hrobu odhaleného ve slavných římských katakombách. (60 min) VB, 2013. Vytisknout. Poslat na e-mail. Váš e-mail: Kdesi pod zemí zůstaly pod vrstvou kamení sklepy a tajná chodba, která ukrývá spoustu starých věcí a možná i poklad. Děti začaly pátrat, ale nejsou samy, koho tajemství katakomb zajímá, neboť to také zajímá Američana pana Henriga se svým rozmazleným synem Juniorem. Skvělou knihu Duch znojemských katakomb můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele....

INFORMACE

AUTOR
Tom Egeland
DIMENZE
6,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství katakomb.pdf

POPIS

V temných katakombách hluboko pod povrchem římských ulic bloudí čtrnáctiletý Robert a hledá cestu ven. Avšak všechny chodby jsou si podobné, pokryté malbami lebek a záhadnými symboly. Vtom Robert narazí na čerstvé lidské stopy. A nejsou to jeho vlastní… Prastaré mýty a jejich záhadné souvislosti, římské legendy propojené s vikinskými dějinami, archeologické objevy s osudovými následky – Robert se často ocitá ve smrtelném nebezpečí, a to nejen v Itálii, ale i po návratu do Norska, pronásledován skupinou fanatických kněží… Napínavý mysteriózní thriller od norského autora bestsellerů Konec kruhu, Strážce úmluvy, Luciferovo evangelium a Nostradamova závěť.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství katakomb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Egeland. Číst Tajemství katakomb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY