Město policajtů

Město policajtů - Karin Slaughter | Jesuslecitona.org

...m… a do toho sériový vrah, popravující policisty, kteří podle jakéhosi pomýleného kodexu sešli z cesty ... Město policajtů | KNIHCENTRUM.cz ... . Loganova valka Cest zavazuje 1998 Cz dabing cely film //Logan´s War-Bound By Honor Cz - Duration: 1:27:20. Music Channel 232,046 views Gilmour93. Stalloneho "mouchy, snězte si mě" šerif se jeví, jako by neměl všech pět pohromadě, ale nenechte se zmást. Ano, sluch mu nefunguje a zrakem dlouho není schopen odhalit nezákonné jednání, nicméně hmat je v pořádku (především na spoušti pistole), chuť při pohledu na jeho cejchu evidentně taky a že má čich, to prokáže tím, že mu rektální alpinismus v ... Stejně jako předchozí knihy této autorky i Město policajtů se může pyšnit vynikající atmosférou, kt ... Kniha: Město policajtů (Karin Slaughter) | Martinus ... ... Stejně jako předchozí knihy této autorky i Město policajtů se může pyšnit vynikající atmosférou, která čtenáře naprosto pohltí a vtáhne do děje. Jaká byla v té době nálada ve společnosti a jaké panovaly faktické rozdíly mezi obyvateli Atlanty, může posoudit pouze někdo, kdo v té době opravdu žil. "Karin Slaughter je prostě jedna z nejlepších současných spisovatelů thrilleru, a Měst...

INFORMACE

AUTOR
Karin Slaughter
DIMENZE
11,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Město policajtů.pdf

POPIS

Všem navzdory. Proti pravidlům. Protože někdy je to zkrátka nutné. Atlanta, 1974. Horší čas pro nástup k policii si Kate Murphyová vybrat nemohla: Amerika prodělává kocovinu z prohrané vietnamské války, Atlantou zmítají občanské nepokoje a policisté jsou ochromeni strachem ze sériového vraha, který už nemilosrdně popravil několik kolegů. Při nástupu do služby si nevyhnutelně klade každý strážník otázku: Co když to dneska budu já? Úspěch pátrání po Střelci, jak vrahovi začnou přezdívat, je pro všechny atlantské policisty otázkou cti. A vlastně i něčím víc. Je to zběsilá honba po pomstě za mrtvé kolegy. A když Střelec zastřelí všeobecně oblíbeného policistu, každý chce být tím, kdo toho bastarda dopadne. Ano, každý. I Maggie Lawsonová a její nová partačka Kate. Nežene je ani tolik touha po pomstě, jako spíše po uznání mužských kolegů. Zatím se jim dostává jen výsměchu, pohrdání a klacků pod nohama. Jak ale postupují v pátrání, nastřádaný vztek, frustrace i hrdost v nich dostoupí k bodu varu. Vědí, že vrah se chystá k dalšímu úderu, a rozhodnou se jít v pátrání vlastní cestou. Všem navzdory. I kdyby je to mělo stát... taky všechno.

Chcete si přečíst knihu?Město policajtů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karin Slaughter. Číst Město policajtů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY