Dívka z 6E

Dívka z 6E - Alessandra R. Torreová | Jesuslecitona.org

...community for readers. Můj život zamčený v bytě byl jednoduchý ... Deanna Maddenová: Dívka z 6E - Alessandra Torre | Databáze ... ... . Fungoval, dokud jsem dodržov... Dívka z 6e mě zabavila, nebyla jsem v bůhvíjakém napětí nebo strachu, zápletka je po chvíli jasně daná a rozuzlení taktéž, přesto se mi ale kniha líbila. Jen nesmíte čekat nějaké mrazivé napětí nebo originální zápletku. Kniha: Dívka z 6E (Alessandra R. Torre). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! E-kniha: Dívka z 6E - Alessandra R. Torre. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v ... Dívka z 6E - Alessandra Torre | Knihy Dobrovský ... . Torre. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Z tohoto úhlu pohledu je to docela zajímavé, čtenář má šanci nakouknout pod plentu pochybného byznysu a dozvědět se, jak z něho kdo profituje. Jakmile však zápletku okleštíte o všechno tohle pozlátko, zůstane vám lineární vyprávění o tom, jak se „oběť" rozhodne sejmout „lovce". Objednávejte zboží Dívka z 6E v internetovém knihkupectv...

INFORMACE

AUTOR
Alessandra R. Torreová
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka z 6E.pdf

POPIS

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je přitažlivá mladá žena, která si na živobytí vydělává poskytováním virtuálního sexu na internetovém livechatu. U klientů je oblíbená a na svou finanční situaci si díky lukrativní práci rozhodně nemůže stěžovat. Ale Deanna ve skutečnosti není tou rozvernou slečnou, za kterou ji její online známosti považují. Už tři roky se nikoho nedotkla, už tři roky neopustila svůj byt. Už tři roky volí dobrovolné uvěznění a minimální kontakt s vnějším světem, protože jen tak dokáže ovládat nutkání, se kterým se musela naučit žít. Nutkání zabíjet. Temný erotický thriller začínající autorky, který čtenářům nabízí možnost nahlédnout do života i myšlenek ženy stižené zhoubnými vražednými touhami a současně poodhalit roušku obklopující výnosný a přesto mimo hranice branže téměř neznámý svět virtuálních erotických služeb, si získal mnoho příznivců po celém světě díky neotřelému ústřednímu tématu a čtivému stylu, jenž čtenáře vtáhne do děje a nepustí až do poslední stránky.

Chcete si přečíst knihu?Dívka z 6E ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alessandra R. Torreová. Číst Dívka z 6E Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY