Uniformy 2. světové války: Insignie, organizace, odznaky

Uniformy 2. světové války: Insignie, organizace, odznaky - Andrew Mollo | Jesuslecitona.org

...astnily 2. světové války. Je rozdělena do pěti hlavních částí, z nichž každá se zabývá hlavním dějištěm válečných operací ... Uniformy ii svetove valky | Sleviste.cz ... . Text o uniformách je doplněn podrobnými popiskami figurálních kreseb a mnoha černobílými fotografiemi. Title: Uniformy 2. světové války - Organizace, insignie, odznaky - Andrew Mollo PDF Created Date: 9/20/2017 11:33:45 PM Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, m ... Uniformy 2. světové války - Organizace, insignie, odznaky ... . Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Uniformy 2. světové porovnaj ceny v 11 obchodoch od 24.73 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp UNIFORMY 2. SVĚTOVÉ VÁLKY - ORGANIZACE, INSIGNIE, ODZNAKY (ANDREW MOLLO) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Uniformy 2. světové války. Insignie, organizace, odznaky. Andrew Mollo. Naše vojsko , 2014 Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Uniformy 2. světové války - Organizace, insignie, odznaky. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kupte knihu Uniformy 2. světové války (Andrew Mollo) s 30 % slevou za 559 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha byla původně navržena jako základní příručka o uniformách, osobním vybavení a zbraních 24 zemí, které se zúčastnily 2. světové války. Kniha byla původně navržena jako základní příručka o uniformách, osobním vybavení a zbraních 24 zemí, které se zúčastnily 2. světové války. Je rozdělena do pěti hlavních částí, z nichž každá se zabývá hlavním dějištěm válečných operací....

INFORMACE

AUTOR
Andrew Mollo
DIMENZE
3,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Uniformy 2. světové války: Insignie, organizace, odznaky.pdf

POPIS

Kniha byla původně navržena jako základní příručka o uniformách, osobním vybavení a zbraních 24 zemí, které se zúčastnily 2. světové války. Od jejího zveřejnění v roce 1973 byla vydána ve Velké Británii, Americe, Německu i Holandsku. Je rozdělena do pěti hlavních částí, z nichž každá se zabývá hlavním dějištěm válečných operací. Text o uniformách je doplněn nádhernými uměleckými díly Malcolma McGregora a Pierra Turnera, podrobnými popiskami figurálních kreseb a mnoha černobílými fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Uniformy 2. světové války: Insignie, organizace, odznaky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Mollo. Číst Uniformy 2. světové války: Insignie, organizace, odznaky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY