Svět origami

Svět origami - Duy Nguyen | Jesuslecitona.org

... ještě během všech svátků v roce! Drak, žirafa, ponorka, bojový letoun, tančící Elvis, prezident Lincoln, příšera ... Origami Instructions - Instructions on How to Make Origami ... ... Kniha: Svět origami - Duy Nguyen. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou či GLS. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. Nařízením vlády jsou ale z preventivních důvodů zavřeny pobočky. Kupte knihu Svět origami od Duy Nguyen na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsell ... Svět origami - Duy Nguyen, 2014, brožovaná vazba, český ... ... . Kupte knihu Svět origami od Duy Nguyen na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Všechny informace o produktu Kniha Svět origami - Duy Nguyen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Svět origami - Duy Nguyen. The best site to fold origami! Follow our photo instructions step by step. No annoying diagrams here. Fold classics such as origami crane and lily, and other popular origami like ninja star, water balloon and many more! SVĚT ORIGAMI. B...

INFORMACE

AUTOR
Duy Nguyen
DIMENZE
5,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět origami.pdf

POPIS

Více než 150 modelů – tolik origami pohromadě, že můžete skládat každý víkendový den a ještě během všech svátků v roce! Drak, žirafa, ponorka, bojový letoun, tančící Elvis, prezident Lincoln, příšera z vesmíru – vyberte si. Kniha ukazuje, jak skládat origami z obyčejných papírů nebo neobvyklých formátů, např. z bankovek. Každý model je rozkreslen po jednotlivých krocích. Ať už plachtící ve vzduchu, plovoucí pod hladinou nebo plazící se v poušti, každý model odráží moderní pohled na starobylé umění skládání papíru.

Chcete si přečíst knihu?Svět origami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Duy Nguyen. Číst Svět origami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY