Prožitek hor a zkušenost smyslu

Prožitek hor a zkušenost smyslu - Viktor E. Frankl | Jesuslecitona.org

...kl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Prožitek hor a zkušenost smyslu - Viktor E ... PROŽITEK HOR A ZKUŠENOST SMYSLU - Nakladatelství Cesta ... . Frankl. Prožitek hor a zkušenost smyslu Autor: Frankl, Viktor E. Nakladatel: Cesta EAN: 9788072951857 ISBN: 978-80-7295-185-7 Originál: Berglebnis und Sinnerfahrung Překlad: Sládečková, Šárka Popis: 1× kniha, vázaná, 40 stran, česky Rozměry: 17,5 × 16,3 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Kniha: Prožitek hor a zkušenost smyslu (Viktor E. Frankl). Nakupujte knihy online vo vašom obľú ... Prožitek hor a zkušenost smyslu - Frankl Viktor Emil ... ... . vydání) Kniha: Prožitek hor a zkušenost smyslu (Viktor E. Frankl). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všetky informácie o produkte Kniha Prožitek hor a zkušenost smyslu, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Prožitek hor a zkušenost smyslu. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vyb...

INFORMACE

AUTOR
Viktor E. Frankl
DIMENZE
3,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Prožitek hor a zkušenost smyslu.pdf

POPIS

Strach z lezení působil na známého neurologa a psychiatra jako koření života. "Copak si člověk musí od sebe nechat všechno líbit? Nemůže být silnější než strach? V horách dostávají myšlenky volný průběh a vlastně není žádné větší podstatné rozhodnutí v mém životě, které bych tam neučinil." Veškeré zážitky, za které jsme horám a stěnám a horským hřbetům vděčni, se podle Frankla svážejí a ukládají jako životní úroda do stodol, kde jsou chráněny před pomíjivostí. Hluboké myšlenky k horolezectví jsou doplněny působivými snímky Jana Zahradníčka.

Chcete si přečíst knihu?Prožitek hor a zkušenost smyslu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor E. Frankl. Číst Prožitek hor a zkušenost smyslu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY