Nevinná krev

Nevinná krev - Rebecca Cantrellová, | Jesuslecitona.org

...lease try again later. Published on Jul 7, 2013 ... Nevinná krev - James Rollins; Rebecca Cantrellová | Knihy ... ... . Přeji krásný poslech a čtení xD. Pokud by jste chtěli ještě na nějakou písen text napište koment :) Americký vlkodlak byl pro mne zábavnější, ale Nevinná krev je taky fajn. Jemný humor, vstávání z mrtvých, spalující slunce. Potěšily připomínky kultovních hororů, za všechny bych zmínil Draculu s B.Lugosim a Ch.Leem či King Konga. Když se podíváte do titulků, pochopíte, ... Ženy vražedkyně - Nevinná krev - YouTube ... . Když se podíváte do titulků, pochopíte, proč je vám většina tváří ve filmu nějak ... Všechny informace o produktu Kniha Nevinná krev, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nevinná krev. Nevinná krev od 217 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha: Nevinná krev Autor: James Rollins ; Rebecca Cantrellová Další poutav...

INFORMACE

AUTOR
Rebecca Cantrellová,
DIMENZE
10,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevinná krev.pdf

POPIS

Skvělá archeoložka doktorka Erin Grangerová, vojenský forenzní expert seržant Jordan Stone a kněz z Vatikánu otec Rhun Korza musí chránit chlapce Tommyho – vtěleného anděla. Této trojici z proroctví – Vědmě, Vojákovi a rytíři Kristovu – pomáhají členové řádu sangvinistů, nemrtvých napůl svatých a napůl zatracených mnichů. Boj s nepřáteli, kteří se snaží Tommyho unést, se přesto zdá nad jejich síly. Do čela protivníků – tajné společnosti Belial, jíž pomáhají zabijáčtí netvoři bez duše – se totiž postavil Jidáš Iškariotský. Ten byl odsouzen k nesmrtelnosti, aby pykal za svou zradu Ježíše Krista. Jidáš teď chce své selhání odčinit, a proto připravuje vše pro druhý příchod Krista na zem. Jenže to znamená, že se rozpoutá poslední bitva mezi silami dobra a zla a nastane Armagedon.Sága Sangvinisté navazuje na Krvavé evangelium a opět spojuje vědu, mytologii a náboženství do atraktivního a čtivého celku.

Chcete si přečíst knihu?Nevinná krev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rebecca Cantrellová,. Číst Nevinná krev Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY