Hra lží: Na mou duši

Hra lží: Na mou duši - Sara Shepardová | Jesuslecitona.org

... internetových obchodů, hodnocení a recenze Hra lží: Na mou duši - Sara Shepardová ... E-kniha: Hra lží: Na mou duši - Sara Shepardová | Knihy.ABZ.cz ... . Na mou duši kniha od: Sara Shepard. ... Hodně stranou jsou přitom hrdinčiny kamarádky ze Hry lží, jako by najednou přestaly existovat. Docela zvláštní odklon, když to člověk srovná třeba s Roztomilými malými lhářkami, ale nemůžu říct, že by to bylo ke škodě. Holčičí tlachání se dá snášet jen do určité míry. Kniha: Hra lží: Na mou duši (Sara Shepard). Nakupujte knihy online vo vašom obľúb ... Hra lží: Na mou duši - - Megaknihy.cz ... . Kniha: Hra lží: Na mou duši (Sara Shepard). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte Hra lží: Na mou duši od Sara Shepardová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Elektronická kniha Hra lží: Na mou duši na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a re...

INFORMACE

AUTOR
Sara Shepardová
DIMENZE
5,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra lží: Na mou duši.pdf

POPIS

Když jsem před dvěma měsíci zemřela, můj vrah zanechal vzkaz mému dvojčeti: buď se stane mnou, nebo ať se rozloučí se životem. Emma plní úkol na výbornou. Pohazuje vlasy přesně ve stylu Sutton Mercerové a dokáže vymyslet kanadský žert, který se vyrovná těm nejpovedenějším kouskům Hry lží. Dokonce urovnala vztahy s mou adoptivní rodinou. Jen jediná věc se jí pořád nedaří – vyřešit mou vraždu. Pak se v Tucsonu objeví naše biologická matka – žena, která nás obě postupně opustila. Emma se s Becky neviděla třináct let, ale ta ji okamžitě pozná – jako Emmu. Jedná se o mateřský instinkt… nebo Becky ví, že já už jsem na onom světě?Hra lží je strhující šestidílná série o tajemstvích, lžích a děsivých následcích od Sary Shepardové, autorky úspěšné řady Roztomilé malé lhářky. Podle obou knižních předloh se také natáčejí televizní seriály, které vysílá americká stanice ABC Family.

Chcete si přečíst knihu?Hra lží: Na mou duši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Shepardová. Číst Hra lží: Na mou duši Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY