Lobo: Bullíkův případ a další příběhy

Lobo: Bullíkův případ a další příběhy - Alan Grant | Jesuslecitona.org

...cka a dalsi pribehy alan grant, srovnání cen lobo dedicka a dalsi pribehy alan grant na portálu HLEDEJCENY ... Komiksy Lobo Lobo: Dědička a další příběhy CREW JJkomiks.sk ... .cz. ... Alan Grant: Lobo Bullíkův případ a další příběhy . Porovnat podle parametr ů Odebrat ze ... 262 Kč Lobo Bullíkův případ a další příběhy - Grant Alan ... , ještě je tu gang zuřivých motorkářek vedený Múmyjí Kabrhellovou, vlkodlaci a jiná monstra. V knize kromě legendárního Bullíkova případu najde i další dvě (u nás dosud nevydané) epizody. V jedné se Lobo poprvé setká s neúnavným propagátorem dobra, pravdy a lásky, superhrdinou Zlatohlave ... Lobo: Bullíkův případ a další příběhy - Adam Grant | Knihy ... ... . V jedné se Lobo poprvé setká s neúnavným propagátorem dobra, pravdy a lásky, superhrdinou Zlatohlavem a ... Crew Lobo Sedm zbytečných a další příběhy - Semeiks Val, Grant Alan . Uvnitř najdete jak slavnou a už dávno vyprodanou sérii Sedm zbytečných, tak hned několik dalších příběhů. Všichni víme, že je Lobo lovec lidí, maniak a všeobecně nepříjemný člověk. Takže není divu, že se z něj stal poštovní doručovatel. Kniha Lobo Bullíkův případ a další příběhy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Lobo Bullíkův případ a další příběhy od......

INFORMACE

AUTOR
Alan Grant
DIMENZE
10,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Lobo: Bullíkův případ a další příběhy.pdf

POPIS

Lobo má nejtěžší práci svého života. Musí najít a chytit... účetního? Jenže není účetní jako účetní. Tenhle je pod ochranou mafie. A mafie bere svou ochranu až nepříjemně vážně. No a pokud by to nestačilo, ještě je tu gang zuřivých motorkářek vedený Múmyjí Kabrhellovou, vlkodlaci a jiná monstra. V knize kromě legendárního Bullíkova případu najde i další dvě (u nás dosud nevydané) epizody. V jedné se Lobo poprvé setká s neúnavným propagátorem dobra, pravdy a lásky, superhrdinou Zlatohlavem a samozřejmě ho začne okamžitě nenávidět. A vzápětí se posadí za volant galaktického kamiónu. Lobo a velké auto, to nevěští nic dobrého.

Chcete si přečíst knihu?Lobo: Bullíkův případ a další příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Grant. Číst Lobo: Bullíkův případ a další příběhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY